7 кімнатних рослин, які допомагають одружитися навіть у зрілому віці

news

Ці квіти називають захисниками жіночого щастя та любовними талісманами. Їхня енергетика допомагає господаркам позбутися самотності та побудувати гармонійні стосунки.

Камелія

Камелія вбирає негативну енергетику з навколишнього простору, створюючи комфортну атмосферу, що утихомирює. Квітка особливо гарна для тих, хто страждає від невпевненості, дратівливості, перепадів настрою та закомплексованості.

Наділяє господиню оптимізмом, допомагаючи зав’язувати нові знайомства та почуватися впевненіше у спілкуванні з чоловіками.

Цикламен

Оновити почуття, що згасають, допоможе рожевий цикламен. Рослина захищає власницю від нав’язливих страхів, негативних думок та апатії.

Внутрішній спокій та впевненість у собі дозволять знайти ефективні способи вирішення конфліктів та налагодити стосунки у парі. Найкраще місце для розміщення – спальня.

Гібіскус

Китайська троянда – символ кохання, гармонії, пристрасті. Допомагає розкрити жіночу сексуальність. Під час цвітіння наділяє господарку особливою привабливістю для чоловіків.

Якщо гібіскус вирощує самотня жінка, то в її житті невдовзі з’являться гідні шанувальники.

Якщо у жінки вже є обранець, то гібіскус потрібно розмістити в спальні, щоб посилити потяг і зміцнити спілку.

Герань

Герань — квітка миротворця та любовний талісман. Чинить заспокійливий вплив, наділяє спокоєм у стресових ситуаціях, пом’якшує занадто жорсткі риси характеру, які заважають створити сім’ю.

Незаміжнім червона герань допомагає зустріти нареченого, а заміжнім — зміцнити спілку, створити гармонійні стосунки з другою половинкою.

Аіхрізон

Аіхрізон — захисник домашнього вогнища, також відомий як «дерево кохання» та «дерево щастя». Поглинає негатив, віддаючи натомість світлу, добру, заспокійливу енергію.

Охороняє від зради та обману. Підсилює жіночу привабливість, розвиває вміння м’яко та акуратно вирішувати проблеми у стосунках.

Аіхризон розміщують біля входу та на підвіконнях, щоб захистити будинок від несприятливих зовнішніх впливів.

Спатіфілум

Перекази свідчать, що спатіфілум – подарунок богині Астарти. Магія квітки дарує власниці удачу в коханні, захист від зрад та щасливий шлюб, тому в народі його називають «жіночим щастям».

До одиноких він притягне другу половинку, а тим, хто знайшов свого чоловіка, допоможе зберегти почуття, оновити пристрасть.

Свій спатифілум не можна віддавати в чужі руки, інакше разом з квіткою піде любовний успіх.

Антуріум

Антуріум чи «чоловіче щастя» посилює чуттєве тяжіння, вносить яскраві емоції в інтимне життя пари.

Антуріум – найкращий сусід спатіфіллуму.

Перебуваючи поруч, квіти посилюють благотворний вплив один одного, захищаючи відносини, що починаються, і усталені союзи.

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев