6 червня – кого сьогодні вітати з Днем ангела та чим особливий цей день?

news

6 червня 2021 року у світі відзначаються День народження електричної праски, День гордості атеїста, Всесвітній день боротьби зі шкідниками, День тетрису, Всесвітній день боротьби з хворобою Вернейля.

В Україні – День журналіста, День працівників водного господарства, День працівників місцевої промисловості, у США – День вищої освіти, Дня захисту прав тварин, День автокінотеатрів, День обізнаності про хворобу Гентінгтона, День обізнаності про голод, День тих, що вижили після раку, День іграшки Йо-йо, День фізичних вправ у садівництві, День окулярів, День пирога з яблучним пюре, у Німеччині – День слабозорих людей, в Угорщині – День учителя, у Литві – День батька, у Тайвані – День інженера, в Аргентині – День інженерної справи, в Ісландії – День моряка, День рибалки, у Болівії – День учителя, у Швеції – Національний день, у Південній Кореї – День поминання, у Вірменії – Свято Ечміадзинського кафедрального собору, у Франції – День висадки союзників у Нормандії, в Індії – День посту і духовних практик «Апара Екадаші», у Туркменістані – День працівників текстильної промисловості, у Казахстані – День фінансової поліції, в Австралії – День штату Квінсленд, у Швейцарії – День батька, в Японії – День брата, у Канаді – День збройних сил.

Церковний календар: червень 2021

За релігійним календарем сьогодні 6 червня віряни вшановують пам’ять преподобних Симеона, стовпника на Чудовій горі, та Микиту, стовпника Переславльского. У народному календарі ця дата отримала такі назви: Симеон Стовпник, Микита Стовпник, Своборине дерево.

Вважалося, що саме з цього дня починається справжнє літо. Казали: “Шипшина цвіте — рум’янець року веде”. Наші предки вважали шипшину символом краси і молодості, уособлював собою справжню любов.

Вихідні та святкові дні у червні 2021: скільки відпочиватимемо та що святкуватимемо в перший місяць літа

Народні прикмети на 6 червня:
Ясне сонце – літо буде врожайним;
На небі багато птахів – чекай гарної погоди;
Птахи низько літають – будуть сильні дощі влітку;
Багато комарів – буде посуха в липні.

Магнітні бурі в червні 2021: коли метеозалежним варто бути уважними до свого самопочуття

Що не можна робити 6 червня
Не можна лаятися і лихословити;
Заборонено бажати іншим людям зла;
Не можна займатися важкою домашньою роботою.

Календар стрижок волосся: червень 2021

Іменини сьогодні святкують Іван, Каллінік, Маркіяна, Мелетій, Микита, Семен, Серапіон, Степан (Стефан), Фавст, Федір, Олена, Павлина, Норберт, Антон, Антоніна. Не забудьте привітати винуватців свята з Днем ангела!

День журналіста
6 червня: цей день в історії - Погляд – новини Чернівці
Щорічно 6 червня в Україні відзначається День журналіста. Це професійне свято працівників засобів масової інформації було засноване Указом Президента України № 251/94 від 25 травня 1994 року на честь прийняття Спілки журналістів України в 1992 році в Міжнародну федерацію журналістів.

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев