50 днів карантину: найкращі меми

news
Вже 50 днів в Україні діє карантин через спалах COVID-19. Від інфекції потерпає увесь світ, однак люди знаходять можливість відволіктись від негативу та побороти страх перед цією загрозою. Як? За допомогою жартів та кумедних мемів, що змушують посміхнутися. Адже сміх – це ще та потужна зброя, у тому числі – в боротьбі з коронавірусом. 24 канал підібрав для вас найсмішніші меми за увесь час карантину.

Карантин і домашні улюбленці

У мережі жартують про домашніх улюбленців, яким незвично так часто бачити власних господарів вдома. Найбільш невдоволені – котики: люди просто заважають їм займатися своїми секретними справами вдома.

А що? Стрес напав через людину вдома:

мем
Цей котик, здається, теж налаштований серйозно

мем
Ну коли вже на роботу?

мем
Якщо бачите такий погляд, тоді все ясно

мем
Популярний запит серед котиків

А от після того, як в Україні заборонили гуляти в парках, собакам цей карантин теж остогид.

мем
Скільки можна гуляти?

мем
Вже краще тут пересидіти

мем
В магазин так в магазин

Сучасні подорожі

COVID-19 вніс багато змін у життя людей. Зокрема, закрив світ для подорожей. Справжня пригодницька мандрівка тепер це відвідини продуктового магазину. Якщо ж проявити фантазію, то кухня може стати непоганим пабом, ванна – аквапарком, а балкон, якщо пощастить з сонцем, – пляжем.

Варіанти карантинних подорожей

Великдень минув, а меми залишились

Одними із найсмішніших жартів були ті, що стосувалися карантинних обмежень і Великодня. Цьогоріч українців дуже просили на Пасху залишатися вдома. Порушників же кпинили у мережі.

Пасха і меми
Зрозуміле попередження

Пасха карантин меми
Натяк теж зрозумілий

Карантинні будні і робота

Для екстравертів – це пекло, невтішні й батьки, на яких “залишили” дітей з уроками. У мережі над цим не впиняють жартувати.

мем
А хто казав, що буде легко?

мем
Реалії карантину

мем
Упс…

І насамкінець – смішна пісенька про реалії карантину: відео

https://youtu.be/M5azNpTwVk8

Редакція Depo.ua пропонує до вашої уваги оригінальну добірку жартів українською та про Україну. Усі меми взято із Facebook-груп “Гумор українською“, Комікси українськоюПриколи українською та Clicow – приколи на корові, якщо на зображенні не зазначено інакше.

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев