5 порад  від VELO, як прибрати запах в оселі, офісі

news

На правах реклами. 

18+ Цей продукт містить нікотин і викликає залежність. Тільки для повнолітніх осіб, які споживають нікотин.  

Неприємний запах від тютюнових виробів – одна з багатьох причин, які можуть спричинити дискомфорт у домівці та офісі для оточуючих. І для того, щоб виключити запах тютюнових виробів варто спробувати альтернативу – паучів VELO. Це сучасна альтернатива, що дає змогу отримати нікотинове насичення без диму*. Докладніше про ці продукти та їх переваги можна дізнатися на сайті https://go-velo.com.ua/, де міститься повна інструкція з використання, рекомендації та поради щодо застосування.

Переваги використання VELO:

  1. Відсутність диму та попелу*.
  2. Відсутність похідних запахів на відміну від традиційних тютюнових продуктів.
  3. Не створює дискомфорту для інших членів родити та оточуючих.

Практичні поради для забезпечення свіжості в домівці та офісі

Навіть якщо ви вже використовуєте паучі VELO, або задумалися перейти на цей альтернативний варіант, пропонуємо ознайомитися з 5-ма порадами, як позбутися попередніх неприємних запахів від використання традиційних тютюнових продуктів:

  • Регулярне провітрювання. Постійний доступ чистого повітря є критично важливим для запобігання накопиченню та видалення старих запахів у домівці чи офісі.
  • Чистка та миття. Меблі та предмети, які абсорбують і утримують запахи тютюнових продуктів, потрібно регулярно чистити. Це включає килими, штори, оббивку та інші текстильні поверхні. Використовуйте пароочисник для глибокого очищення килимів чи миючі засоби або скористайтеся послугами професіоналів для їхньої чистки раз на рік. Потрібно періодично прати штори або віддавати у хімчистку, залежно від матеріалу.
  • Використання абсорбентів запаху. Прості домашні засоби, як активоване вугілля або пекарська сода дуже ефективні для поглинання неприємних запахів. Їх можна розміщувати у шафах, холодильнику, а також у кутках кімнати у відкритих контейнерах. Також існують промислові абсорбенти запахів, які можна купити в магазинах.
  • Ароматизатори та ефірні олії. Натуральні ефірні олії, такі як лаванда, цитрус, евкаліпт, чи м’ята, не тільки нейтралізують запахи, але й створюють релаксуючу атмосферу. Використовуйте дифузори або ароматизовані свічки для створення бажаного аромату в кімнаті. Будьте обережні з інтенсивністю ароматів, щоб вони не були надто нав’язливими.
  • Споживання VELO. Використання нікотинових подушечок, які не створюють диму і попелу* виключає запах у приміщенні, що утворюється від використання сигарет або вейпінгу. Паучі VELO забезпечують приємний смак та запобігають появі неприємних запахів в оселі чи офісі.

Правильний вибір продуктів та дотримання простих, але ефективних порад допоможе забезпечити свіжість і чистоту в вашій оселі чи офісі. Відвідайте офіційний сайт VELO для ознайомлення з повним асортиментом VELO.

Спробуйте сучасний підхід до споживання нікотину з VELO!

* Мається на увазі без смол, похідних від тютюну. Цей продукт не виключає усіх ризиків, містить нікотин, що викликає залежність.

Автор статті: Сергій Ленкін

0 Комментариев