5 переваг коктейльних соломинок, про які мало хто пам’ятає: нагадують експерти «НОРМАК»

news

Трубочки для напоїв незамінні у будь-якому закладі громадського харчування: від точки стрітфуду до ресторану. Їх пропонують клієнтам до чаю, кави, лимонаду, коктейлів і навіть десертів. Соломинки — це зручно та красиво. Вони часто використовуються при оформленні кенді-барів. Але ми хочемо розповісти про ті неочевидні переваги коктейльних трубочок, які часто забуваються.

Коктейльні трубочки бережуть зубну емаль від впливу цукру та кислот

Цукор, що міститься в газованих напоях та соках, шкідливий для організму в цілому та для зубів зокрема. В одному літрі «Кока-коли» — близько 5 столових ложок цукру. Трубочки допомагають зменшити шкідливий вплив цукру на зуби. Вживання напою через соломинку зменшує площу контакту зубів із солодкою рідиною. У такий спосіб знижується ризик карієсу.

Те саме стосується і напоїв з високим вмістом кислот. У складі популярних газованих напоїв практично завжди присутня лимонна, яблучна або ортофосфорна кислота. При частому вживанні таких напоїв зубна емаль псується набагато швидше. Щоб мінімізувати шкідливий вплив кислот на зуби, пийте лимонад через трубочку.


Солодкі газовані напої містять кислоти та цукор, які можуть зашкодити зубній емалі. Зменшити цей вплив допоможуть трубочки для коктейлів.


Чай і кава не містять кислот, але їх часте вживання може призвести до фарбування білої зубної емалі. Якщо пити ці напої через соломинку, емаль фарбуватиметься набагато менше.

Пити через соломинку — більш гігієнічно

Коли Ви купуєте напій у бляшанці, Ви не можете бути впевнені в тому, що банка — ідеально чиста. Швидше за все, навіть навпаки. Банки з напоями спочатку зберігаються на складах, потім потрапляють на вітрини, де їх торкаються десятки рук на день. Тому поверхня таких баночок — це місце скупчення патогенних мікроорганізмів, які можуть завдати шкоди здоров’ю.

Напій із такої банки краще перелити в іншу тару або випити через трубочку. Соломинка дозволяє виключити контакт із самою тарою.


У багатьох кав’ярнях зараз пропонують соломинки в індивідуальних упаковках. Такі трубочки — це гарантія безпечного вживання напою. Їх можна сміливо ставити у відкритих підставках на барній стійці. Трубочки без окремого пакування краще зберігати в закритих диспенсерах з поштучною видачею.


Крім того, одноразові трубочки допоможуть уникнути зараження через погано вимиту багаторазову склянку. Індивідуальна трубочка — це зручно та гігієнічно.

Трубочки з гофрою: комфорт для людей з обмеженими можливостями

Появою соломинок з гофрою ми завдячуємо Джозефу Фріману. Саме він у 1937 році запатентував свою ідею про створення гнучких трубочок, а потім ще й заснував цілу корпорацію з їхнього виробництва.

Трубочки з гофрою зручні тим, що їх можна згинати у різні боки. Такі соломинки є чудовою прикрасою для коктейлів. Крім того, їх дуже люблять діти.

Трубочки для напоїв з гофрою One Chef — компанія «Нормак»

Але гнучкі трубочки мають і інше важливе призначення. Вони допомагають людям з обмеженими можливостями вживати напої та рідку їжу. Без трубочок складно обійтися лежачим хворим та особам з руховими розладами (артрит, ДЦП тощо), людям з травмами щелепи і надчутливою емаллю. Для них коктейльна соломинка може стати справжньою паличкою-виручалочкою. Важливо, щоб у закладах завжди були трубочки для таких гостей.


Перша партія одноразових гофрованих соломинок потрапила до лікарні 1947 року. Медики відразу оцінили їхню зручність: такі трубочки дозволяли лежачим хворим пити, не проливаючи рідину. Крім того, одноразові соломки не потрібно було стерилізувати.


Соломинки — невід’ємний атрибут для прикрашання коктейлю і не тільки…

Додаткові деталі надають коктейлям неповторності та покращують естетичне сприйняття напою. Коктейлі прикрашають ягодами, горіхами, квітами, травами і, звісно, шматочками цитрусових. Будь-яка подібна композиція, доповнена трубочкою, виглядає більш завершеною.

Але трубочка в прикрашеному коктейлі грає не лише декоративну роль. З її допомогою можна акуратно «підчепити» шматочок апельсина або лимона, щоб з’їсти його.

Трубочки для коктейлю з дощиком One Chef — компанія «Нормак»

Трубочка-ложка — оптимальний варіант у десертах take away

Зі звичайних трубочок зручно пити воду, лимонад і негусті напої, але є і трубочки, призначені для десертів або дуже густих коктейлів. Це трубочки-лопатки. Діаметр таких соломинок зазвичай стандартний — 6 мм. На одному кінці соломка має форму ложки. Її можна подавати з морозивом та іншими кремоподібними десертами. Крім того, така трубочка — незамінний атрибут при подачі гранісадо, дайкірі, маргарити та інших коктейлів «фрозен».

Порада від експертів «НОРМАК»

Незалежно від того, які трубочки Ви вибираєте для свого закладу, подбайте про їхнє гігієнічне зберігання. Для мінімального контакту клієнтів із трубочками використовуйте диспенсери для поштучної видачі. Вони виключають контакт гостей із усіма соломинками, крім тієї, що витягується. До речі, таке обладнання можна використовувати не лише для трубочок, а і для паличок для їжі.

Для зберігання у відкритій склянці або диспенсері, наприклад таких: https://normak.com.ua/dispensery-dlya-bumazhnyh-stakanov краще вибирати трубочки в індивідуальних упаковках. Особливо зараз, коли питання гігієни стоять у багатьох першому місці.

Контакти компанії «Нормак»

Сайт: normak.com.ua

Телефон: 044 383-59-50, 068 564-58-52, 066 055-18-99

Адреса: вул. Робоча 89, м. Дніпро, 49008, Україна

Email: info@normak.com.ua

Instagram: instagram.com/normak_ua/

Підготовлено до публікації в Ideas Bureau Slav.ua

Ideas Bureau Slav.ua — комплексне просування вашого бізнесу. Надійно. Професійно.

Автор статті: Спеціально для ВолиньІнфо

0 Комментариев