5 найбільш шкідливих компонентів шампуню

news

Вибираючи шампунь, треба звертати увагу на його склад. Якісний шампунь містить приблизно 30 речовин, тому розібратися в складі без спеціальних знань дійсно складно. У списку назви інгредієнтів зазвичай розташовані в порядку убування.

1. Sodium Laureth Sulfate

Відповідає за піноутворення. Спочатку SLS був проведений для чищення механізмів, машин. Хімічний склад цього компонента дозволяє йому потрапляти в кров через пори шкіри і накопичуватися в тканинах печінки, серця, очей. Це токсичний мутаген, який може порушувати процеси метаболізму. Сульфанат натрію дійсно позбавляє волосся від жиру, але також сушить шкіру голови.

2. BHT (Butylated Hydroxytoluene)

Перешкоджає окисленню жирів при взаємодії з повітрям, канцероген. Він уже заборонений в деяких країнах як компонент косметики.

3. Sodium Lauruulaureth Sulfate

Він же – натрію лаурил або ж лауретсульфат. Використовується через очищувальні властивості, часто маскується як «витяжка кокоса». Це дешевий і шкідливий продукт нафтопереробки. Він в рази підвищує схильність людини до алергічних реакцій, викликає лущення шкіри, висип.

4. DEA, TEA

Дуже часто трапляються у складі шампунів, як дешевих, так і дорогих. У їх складі є аміак, який при тривалому використанні чинить токсичну дію на весь організм, викликає алергію, подразнення очей, сухість шкіри голови.

5. SLES (лауретсульфата натрію).

Цей компонент більш м’який, ніж описаний під номером 1 SLS, він часто використовується в дитячих шампунях. SLES шкідливий, але ефект його досить короткочасний і не має властивості накопичуватися в організмі. Його просто потрібно ретельно змивати.

0 Комментариев