4 серпня – яке сьогодні свято? Чим особливий день? Кого вітати з Днем ангела?

news

4 серпня у світі відзначаються День народження шампанського, День самотньої працюючої жінки, День спелеолога, Міжнародний день димчастого леопарда.

У США – День берегової охорони, День білого вина, День печива з шоколадною крихтою, День “Ура дітям!”, День подяки фахівцям-психіатрам, в Іспанії – свято Білої Діви, в Гані – День засновників, на Британських Віргінських островах – карнавальне середовище, в Канаді – День регати, на Островах Кука – День Конституції, в Буркіна-Фасо – День революції, у Венесуелі – День Національної гвардії, в Слоакії – День Словацької Матиці, в Індії – День посту і духовних практик “Каміка Екадаші”.

Святкові та вихідні дні у серпні 2021: скільки українці відпочиватимуть в крайній місяць літа та що святкуватимуть?

Православна церква 4 серпня вшановує пам’ять святої Марії Магдалини. У народі це свято також називають «Марії добрий день» або «Марія Ягідниця». 

Марія була зцілена Ісусом від бісів і побачивши те, ким він є насправді, стала вірною послідовницею. Вона була поруч з ним не тільки у часи слави і піднесення, а й прийшла проводити в останню путь на Голгофу.

Однією з перших Марія Магдалина дізналася про воскресіння Христа, а згодом з його вченням обійшла всю Італію.

З легкої руки Папи Римського Григорія I, також відомого як Григорій Великий, католицька церква окреслила жінку, як блудницю. Лише у 1969 році, після досліджень вчених, Ватикан примирився з допущеною помилкою та визнав, що порочити Марію немає підстав.

Церковний календар: серпень 2021

У цей день у наших предків склалася традиція вирушати в ліс за ягодами – чорною і червоною смородиною, чорницею. Господині займалися їх заготівлею на зиму. Тому святу Марію називали ягідницею.

Календар стрижок волосся: серпень 2021

Народні прикмети:

Рясна роса – буде сірий льон.
Гроза – буде хороший урожай зернових культур.
Для набуття здорового рум’янцю і чистої шкіри прийнято вмиватися «срібною росою», зібраною з ранку в ємність зі срібла.

Магнітні бурі у серпні 2021: кілька дат примусять метеозалежних почуватися зле

Що не можна робити:

Працювати в полі, та як є ризик постраждати від блискавки.
Виходити на вулицю після заходу сонця.
Ображатися.
Жінкам сьогодні не можна виконувати важку роботу.

Місячний календар садівника-городника: серпень 2021

Іменини сьогодні святкують Олексій, Корній, Корнилій, Марія, Михайло. Не забудьте привітати винуватців свята з Днем ангела!

Імениники в серпні: хто та коли відзначає День ангела цього місяця?

0 Комментариев