4 рекомендації, як почати сортувати сміття

news

Сортування сміття повинно сприйматися як така ж корисна звичка, як ранковий біг, читання книг чи здорове харчування. Однак багато хто не наважується почати сортувати відходи, адже здається, що це важко й незручно. А почати можна з простого — придбати пакети для сміття різного кольору для макулатури, органічних відходів, скла та пластику. Які ще поради допоможуть почати сортувати?

Безкоштовне стокове фото на тему «активіст, Анонімний, безликим» стокове фото

Правильно організуйте простір

У питанні, як сортувати сміття, багатьох зупиняє відсутність вільного місця в маленькій квартирі. Однак знайти хоч трішки простору завжди реально. Ви можете поставити дві сміттєвих урни для органічного сміття та пластикових пляшок, а також тримати додаткові пакети в шафці під раковиною. В останні можна складати папір і скляні банки та пляшки. Виробник Gosia пропонує господарські товари, серед яких і міцні сміттєві пакети, які можна використати для сортування.

Щоб не загромаджувати простір, потрібно регулярно виносити зібране сміття у вуличні баки відповідного кольору або здавати відходити в пункти переробки.

Віддайте непотрібне тому, хто потребує

Правиласортування сміття також передбачають повторне використання вживаних речей. Якщо ви давно не розвантажувати шафу для одягу та взуття, саме час цим зайнятися. У багатьох є речі в гарному стані, які вже не подобаються або не підходять по розміру. Необов’язково відносити все це на смітник. Дізнайтеся, де в місті приймають одяг для людей, що опинилися в складному матеріальному становищі, та віддайте речі туди.

Читайте інформацію на упаковці

Є поширені види сміття, які прийнято здавати на переробку. Це папір і картон, тобто макулатура, пластик, скло тощо. На жаль, переробці підлягають не всі різновиди цих матеріалів. Щоб дізнатися, чи варто вкидати пляшку з-під кефіру в пакет для пластику, подивіться на її маркування. Якщо відповідна позначка є, можете викидати, але не забудьте пляшкусполоснути та зіжмакати.

В урну з макулатурою не можна класти вологий папір, забруднений паперовий посуд, картонну тару з-під напоїв, копіювальний папір, чеки з магазинів, фольгу.

Збирайте окремо небезпечні відходи

Не викидайте у звичайний смітник батарейки, розбиті ртутні термометри, лампочки, рештки фарби, залишки лікарських засобів, акумулятори тощо. Дізнайтеся, де знаходиться пункт збору особливо небезпечних відходів у вашому місті, та відвезітьперелічені речі туди. Так ви справді допоможете довкіллю.

І пам’ятайте, що подаючи правильний приклад, ви надихаєте на позитивні зміни і своє оточення. Можливо, саме ви зможете мотивувати друзів і рідних почати сортувати сміття.

0 Комментариев