4 приховані зони, які видають вік жінки

news

Сьогодні існує безліч способів “стерти” кілька зайвих років — правильно підібраний макіяж, стильна стрижка, стягуюча білизна, фейсбілдінг. Проте є зони, які часто залишаються без належної уваги, а дарма.

Яким частинам тіла слід приділяти більше уваги, щоб виглядати свіжо і молодо?

1. Кінчик носа

Мало хто знає, але ніс росте протягом усього життя. Ви могли помітити, що у літніх людей ця частина обличчя значно більша, ніж у молодих.

Запобігти або уповільнити зростання кінчика носа в домашніх умовах важко. Однак сьогодні існує безліч б’юті-процедур, які допомагають скорегувати риси обличчя і частини тіла.

2. Коліна

З віком ця зона починає змінюватися не на краще. Через постійний рух і напругу шкіра колін поступово обвисає. Підтримувати її в тонусі допоможе правильно підібраний комплекс вправ. Крім того, не забувайте масажувати коліна мочалкою, стимулюючи кровообіг, і наносити зволожуючі засоби.

3. Мочки вух

Як і хрящ носа, вуха також з віком збільшуються в розмірах. Головним чином через силу тяжіння. Обвисанню мочок сприяють ще й сережки. Через регулярне носіння важких прикрас вони витягуються і зморщуються. Виправити таку деформацію можна лише за допомогою естетичної хірургії.

4. Лікті

Складки шкіри в цій зоні, як і у випадку з колінами, розтягуються внаслідок постійного руху. Лікті потребують зволоження не менше, ніж обличчя. Заведіть звичку після кожного прийому душу наносити на шкіру цієї області живильний крем.

Хоча віковим змінам піддаються ще багато зон жіночого тіла, ми зовсім не радимо вам проводити весь свій час в клініках. Прості методи профілактики допоможуть вам відчувати себе впевненіше і приховати свій реальний вік.

Автор статті: Сергій Ленкін

0 Комментариев