4 липня в с.Рокині на території Музею історії сільського господарства Волині-скансен відбудеться “День відкритої води”

news

«День відкритої води» – активні розваги для молоді в Рокинях. Що підготували на цей раз?

Цієї неділі, 4 липня, на території Музею історії сільського господарства Волині-скансен в Рокинях вчергове відбудеться «День відкритої води» від ЦНПВТК. 

Стрільба з лука, катання на байдарках та катамаранах, ігри на воді, виготовлення ляльок-мотанок, туристська смуга перешкод, стрільба з пневматичної зброї, майстер-класи з гончарства й малювання та багато іншого. 

Вхід – вільний! Відкриття о 12:00. Організатори запрошують усіх бажаючих. Захід триватиме до 16:00 (орієнтовно). 

Організатори зазначають, що “День відкритої води” – це культурно-масовий захід для дітей та молоді туристично-краєзнавчого спрямування. Різноманітні локації  діятимуть протягом дня. В програмі також краєзнавчий квест, майстер-клас з в’язання вузлів та з “рукопашу гопак”, плетіння вінків, аудіоквест «Таємниці природи», змагання з волейболу та велосипедного туризму. Під час заходу буде вже традиційне частування смаколиками для всіх охочих.

Щоразу сотні учасників беруть участь в цій події. Неймовірні емоції, посмішки, спогади. День, який створює враження справжнього літнього свята. Мета таких заходів: показати, що позашкілля – це цікаве та потрібне явище для проведення дитячого та юнацького дозвілля. Зокрема відкриті заходи – це безпосередня демонстрація роботи Центру за напрямками, також кожен учасник, якому сподобаються такі активності – з вересня матиме змогу піти на гурток тематичного спрямування від ЦНПВТК, адже гуртки Центру є в різних ОТГ області.

Подібні заходи і надалі плануються періодично проводии впродовж літа по території Волинської області в рамках популяризації позашкілля і розвитку національно-патріотичного та туристсько-краєзнавчого напрямку.

Організатори Волинський обласний центр національно-патріотичного виховання,туризму і краєзнавства, Музей історії сільського господарства Волині-скансен. Рокині, Герць – спортивний клуб козацьких бойових мистецтв, за підтримки Луцької міської ради

Запрошуємо Вас долучитися до “Дня відкритої води”!

0 Комментариев