374 млн гривень боргують волинян за газ – основна частина суми накопичилася в період опалювального сезону

news

Заборгованість клієнтів ТОВ «Волиньгаз Збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», за спожитий газ наразі складає 374 млн грн. В основному це борги, які накопичилися в період опалювального сезону, – повідомляє пресслужба компанії.

Найбільша кількість боржників проживає в Луцьку – 77 тисяч осіб, їх борг перевищує 167 млн грн. На другому місці антирейтингу – мешканці Ковеля, де 22 тисячі абонентів боргують майже 38 млн грн; на третьому – 18 тисяч споживачів з Нововолинська, які накопичили 30 млн грн боргу.

«У порівнянні з зимовими місяцями сума боргу зменшилася наполовину. Це закономірне явище. Адже влітку споживання ресурсу значно знижується. Разом з тим, ситуація  з заборгованістю знаходиться на критичному рівні. Тому просимо всіх наших клієнтів не ігнорувати платіжки та сплачувати за спожитий газ до 25 числа поточного місяця», – зазначає директор ТОВ «Волиньгаз Збут» Микола Тищук.

Аби розв’язати проблему боргів «Волиньгаз Збут» пропонує своїм клієнтам скористатися новим тарифом «Твій газ Рівномірний платіж». Така пропозиція допоможе розподілити фінансове навантаження рівними частинами протягом року і зменшити суми у платіжках в опалювальний період.

Микола Тищук зауважив, що цей тариф вже обрали 1300 клієнтів компанії. В основному це волиняни, які користуються індивідуальним газовим опаленням.

За умовами тарифу «Твій газ Рівномірний платіж» річний обсяг енергоспоживання клієнта множиться на зафіксовану на рік ціну і споживач щомісяця сплачує за газ однакову суму.

У рамках пропозиції ціна блакитного палива фіксована і становить 7,99 грн за кубометр. Перейти на тариф можна до 31 серпня нинішнього року, а діятиме він до 30 квітня наступного.

Детальнішу інформацію про тариф можна дізнатися за посиланням https://rivnomirnyi.gaszbut.com.ua/ чи у будь-якому відділенні ТОВ «Волиньгаз Збут».

 

 

0 Комментариев