300-кілограмовий тигр оселився у центрі Луцька біля міських ялинок

news

У центрі Луцьку біля новорічно прекрашених ялинок на Театральному майдані встановили дев’ять кованих новорічних фігур, Серед них є”новинка” – тигр – символ прийдешнього року. Скульптури розмістили на спеціальному загородженому майданчику на Театральному майдані, біля новорічних ялинок.

Як повідомив автор ідеї та власник кузні Іван Возняк, ковані фігури півня, мавп, кози, барана, собаки та інших звірів привезли вантажівкою із майстерні. Останнім вивантажували тигра, якого підіймали шестеро робітників, йдеться у сюжеті Суспільного.

Вага цього металевого звіра – майже 300 кілограмів. Останнім штрихом композиції став кований глобус з усіма континентами, який обертається навколо осі, та цифри 2022, які пофарбували у жовто-блакитні кольори.

«Символічно тигр тримає в руках планету. Символ цього року нарешті повинен захистити нас від негараздів, які нас оточують, і ми з надією будемо дивитись вперед», – каже лучанин.

Ковані символи року на подарунок місту Іван Возняк виготовляє разом з ковалями з 2014 року. Над створенням цьогорічної фігури тигра працювали з літа: спершу обговорили проект, два місяці витратили на ковку, монтаж фігури та зварювання.

«Ковані фігури стоятимуть на Театральному майдані впродовж усіх новорічно-різдвяних свят. Матеріал та фарба, якими пофарбовані елементи фігур, не бояться дощу, снігу та морозів», – додав власник кузні Іван Возняк.

0 Комментариев