30 вересня – яке сьогодні свято? Чим особливий день? Кого вітати з Днем ангела?

news

30 вересня у світі відзначаються Всесвітній День моря, Міжнародний день перекладача, День кей-поперів, Міжнародний день права на богохульство, всесвітня акція “Час для йоги”, Міжнародний день подкастів.

В Україні – День усиновлення, День бібліотек, в США – День жувальної гумки, День найчистішої оливкової олії, День гарячого сидру з прянощами, День любові до людей, в Канаді – День помаранчевої футболки, День одужання, в Польщі – День хлопчика, у Вірменії – День святого Григорія Просвітителя, в Ботсвані – День Незалежності, в Туркменістані – День працівників органів національної безпеки, в Казахстані – День працівників органів юстиції, в Мексиці – День Хосе Морелоса.

Календар стрижки волосся: жовтень 2021

Софія і дочки її Віра, Надія і Любов жили в II столітті і постраждали в епоху правління імператора Адріана, коли він влаштовував гоніння на християн. Софія виховувала дочок у благочесті. Язичники схопили їх і спочатку обіцянками багатства, а потім погрозами наказували відректися від Христа, але дівчата мужньо відмовилися.

Кати піддали християнок страшним муками, але Віра, Надія і Любов стійко винесли їх. У підсумку віруючих обезголовили. На момент смерті Вірі було 12 років, Надії – 10, а Любові – 9. Софія поховала своїх дочок, а незабаром померла і сама.

Віра, Надія і Любов – імена, які не вимагають тлумачень. Вони означають три найголовніших благодійника, яких дотримуються християни.

На честь цих святих сьогодні відзначається народне свято 30 вересня – Віра, Надія, Любов і мати їх Софія.

  • похмура погода – до теплих днів;
  • багато грибів, а горіхів немає – зима буде довгою і суворою;
  • журавлі 30 вересня відлітають у теплі краї – скоро вдарять морози.

Місячний посівний календар садівника-городника: жовтень 2021

Що сьогодні не можна робити

Заборони дня орієнтовані, в основному, на жінок. Їм не можна сьогодні займатися важкою роботою – церква вважає, що руки повинні бути вільними для молитви. Також небажано 30 вересня приймати пропозицію руки і серця – шлюб буде нещасливим.

Календар стрижки волосся: жовтень 2021

Що можна робити 30 вересня

У день Віри, Надії і Любові прийнято молитися святим покровителькам про сімейне благополуччя і здоров’я. Особливо це стосується тих, у кого хворіють діти. Наші предки вірили, що цей день потрібно провести з хорошим настроєм, співати і влаштовувати маленькі свята, тоді весь майбутній рік пройде вдало.

Магнітні бурі в жовтні 2021: метеозалежним на замітку

Картинки з Вірою, Надією, Любов'ю та Софією 2021: привітання - Lifestyle 24

Іменини у Віри, Надії, Любові, Олександри, Іллі, Мирона, Дмитра, Ірини, Ніла, Зенона, Павла та Івана. Не забудьте привітати винуватців свята з Днем ангела! 

Імениники у вересні: хто та коли відзначає День ангела цього першого осіннього місяця?

0 Комментариев
Система Orphus

Залишити коментар

*