30 серпня – яке сьогодні свято? Чим особливий день? Кого вітати з Днем ангела?

news

30 серпня у світі відзначаються День народження електричного пилососа, Міжнародний день вина “Каберне Совіньон”, День народження компакт-касети, Міжнародний день китової акули, Міжнародний день жертв насильницьких зникнень, День іграшки-пружини “Слинки”.

В Індії – День явища Крішни Джанмаштамі, в Казахстані – День Конституції, в США – День підсмаженого зефіру, понеділок уважного автомобіліста, День пляжу, День печалі, День Франкенштейна, День комплексного підходу в лікуванні домашніх тварин, в Киргизстані – День архівіста, в Туреччині – День Перемоги, в Перу – День Святої троянди Лімської, на Філіппінах – День національних героїв, в Британії – літній банківський вихідний, Карнавал Ноттінг-Хілл, в Непалі – свято “Гаура Парва”.

Святкові та вихідні дні у вересні 2021: скільки відпочиватимемо та що святкуватимемо першого осіннього місяця?

Християни відзначають 30 серпня церковне свято мученика Мирона. Цей день вважається початком листопаду. Першими опадає листя з берези і черемхи. 

30 серпня за звичаєм у дворі спалюють старі речі і суху траву. Це повинно вигнати скорботи і хвороби. Обов’язково спалювали поношене взуття, щоб захиститися від хвороб ніг. Маленьких дітей в цей день обливали водою з відра, щоб загартувати організм.

На Мирона не можна ходити на цвинтар і до церкви – інакше сім’ю чекає голод і неврожай. У цей день виходять дуже смачні заготовки на зиму. 30 серпня слід допомогти сиротам, голодуючим і знедоленим. Дата вважається дуже невдалою для весілля.

Церковний календар: вересень 2021

Прикмети погоди 30 серпня

  • Гарна погода в цей день обіцяє ранню весну.
  • Якщо птахи вже полетіли на південь – скоро буде похолодання.
  • Туман і роса вранці – до гарної погоди.
  • Хмарний захід – найближчими днями буде негода.

Місячний посівний календар садівника-городника: вересень

Що не можна робити:
День вважається невдалим для сватання, весілля та заручини.
У цей день не можна чаклувати, ворожити.
Також не варто довго дивитися в дзеркало.
У цей день не рекомендується відкладати справи на потім.

Календар стрижки волосся: вересень 2021

Іменини у Дмитра, Олексія, Аліпія, Мирона, Павла, Уляни, Іллі, Фірса і Філіпа. Не забудьте привітати винуватців свята з Днем ангела!

Імениники в серпні: хто та коли відзначає День ангела цього місяця?

0 Комментариев