3 серпня – яке сьогодні свято? Чим особливий день? Кого вітати з Днем ангела?

news

3 серпня у світі відзначаються День кавуна, День поцілунків з дзеркалом, День обізнаності про синдром “гвоздики”.

У США – День штату Джорджія, день Естер, День миття підлог, ніч поза домом, “Візьміть трохи горішків”, в Бразилії – День бойового мистецтва “капоейра”, в Нігері – День незалежності, День посадки дерев, в Іспанії – свято Колумба, в Сальвадорі – День Сан-Сальвадору, у Венесуелі – День прапора, на Соломонових островах – День провінції Макіра-улава, в Екваторіальній Гвінеї – День Збройних сил, День свободи, в Гвінеї-Бісау – День жертв колонізації.

Святкові та вихідні дні у серпні 2021: скільки українці відпочиватимуть в крайній місяць літа та що святкуватимуть?

Православна церква 3 серпня вшановує пам’ять святого Онуфрія Печерського і пророка Єзекіїля. Інші назви свята: “Онуфрій Мовчазний”, “Безмолвник”.

Єкекіїль з’явився на світ в місті Сарир в 622 році до н.е. Його батьком був священник. Коли Єзекіїлю виповнилося 25 років, його разом з полоненими повели до Вавилону. У полоні пророк жив біля річки Ховар.

Онуфрій був ченцем Києво-Печерського монастиря і жив в Антонієвих печерах в 12 столітті. Його останки і зараз знаходяться в монастирі. На жаль, точно не відомо, чому Онуфрія зарахували до лику святих. Але є відомості, що він був безмовним самітником, тримав строгі і тривалі пости, як і багато його ченців. У нього також був суворий характер.

Церковний календар: серпень 2021

У народі вважали, що 3 серпня після обіду починається осінь. День присвячували посіву озимих і збирання врожаю яблук.

На Онуфрія ладнають засіки – відведені місця для зерна в коморах. Селянам треба засіки просушити, дошки перевірити, щоб взимку миші не прогризли.

Прибрати треба також в шафах, комодах, тумбочках. Вважалося, що ці дні – останні теплі. Тому треба винести зимові речі просушитись, провітритися, особливо хутряні вироби. Саме час випрати теплу ковдру і висушити її.

Також потрібно поміняти ємності для зберігання круп та інших сипучих. Тоді вони завжди будуть повні. А якщо залишити в старій посуді, то вас чекає голод.

Календар стрижок волосся: серпень 2021

Що сьогодні не можна робити:

Цей день потрібно було за повір’ями проводити в мовчанні. Сказати щось можна тільки в крайньому випадку, наприклад, при пожежі чи нещасному випадку.

Сьогодні варто зайнятися ремонтом та прибиранням господарських приміщень, все провітрити, висушити, викинути гнилі дошки, замінити на нові. При цьому теж треба мовчати.

Якщо порушити заборону, то за повір’ям вас будуть чекати хвороби і неприємності.

Магнітні бурі у серпні 2021: кілька дат примусять метеозалежних почуватися зле

Прикмети:

Холодна ніч – зима буде ранньою і морозною
Грозовий дощ – осінь буде сирою
Сорока голосно кричить – зима буде теплою
Багато жолудів – наступний рік буде вдалим
Павук не плете павутину – скоро задощить.
Великі купи на мурашниках – чекай холодної зими
Сильні роси – буде поганий врожай льону

Місячний календар садівника-городника: серпень 2021


Іменини у Івана, Анни, Федора, Онисима, Георгія, Онуфрія, Євгенія, Романа, Петра. Не забудьте привітати винуватців свята з Днем ангела!

Імениники в серпні: хто та коли відзначає День ангела цього місяця?

0 Комментариев