3 лютого 2022 року – хто відзначає день ангела у цей день? Яке свято сьогодні?

news

3 лютого 2022 року свої іменини святкують володарі 5 імен: Валеріан, Євген, Максим, Ганна і Агнія. Не забудьте привітати винуватців свята з Днем ангела!

Чоловічі імена 3 лютого

Валеріан

Походить з латинської мови і перекладається як “з роду Валеріїв”. В дитинстві Валеріан часто захоплюється різними речами, перестрибуючи з теми на тему. Саме тому у нього бувають проблеми з навчанням. В дорослому віці Валеріан відзначається аналітичним складом розуму. Не відволікається на дрібниці і може надихатися досить дивними ідеями. Цікаві факти про ім’я Валеріан: з часом його перестають хвилювати загальнолюдські проблеми.

Євген

Ім’я має давньогрецьке походження і означає “знатний”, “благородний”. В сучасній інтерпретації його часто перекладають як “з хорошими генами”. В дитинстві Євген відрізняється рухливістю та непередбаченістю. Для батьків він є безпроблемною дитиною. В дорослому віці Євген має непростий склад розуму. Дуже складно передбачити його наступні дії. Цікаві факти про ім’я Євген: відрізняється добре розвиненою інтуїцією.

Максим

Прийшло до нас з Давнього Риму, де існувало таке родове ім’я, яке означало “великий”. В дитинстві Максим чуйний і добрий хлопчик, який завдяки своїй комунікабельності вміє знаходити спільну мову з усіма. Інколи буває нерішучим і ця риса характеру часто супроводжує його все життя. В дорослому віці Максим перестає бути сором’язливим. Робить усе, щоб досягти матеріального добробуту. Цікаві факти про ім’я Максим: в сімейних стосунках одночасно неуважний і турботливий.

Жіночі імена 3 лютого

Агнія

Ім’я має давньогрецькі корені і означає “вогняна”. В дитинстві Агнія відрізняється активністю, відкритістю і цілеспрямованістю. Дівчинка гарно вчиться, знаходить спільну мову з однолітками. В дорослому віці Агнія буквально “горить” у справах, віддаючи всю себе роботі. В неї відсутня гнучкість, тому вона не готова поступитися іншим. Цікаві факти про ім’я Агнія: любить вчитися і часто робить це все життя.

Ганна

Форма давньоєврейського імені Ханна – “милість”, “благодать”, “сила”, “хоробрість”.

Сьогодні православні віруючі відзначають церковне свято 3 лютого – день пам’яті Максима Сповідника.

Спочатку він служив імператору, але потім розчарувався в ньому і прийняв чернецтво в Хрисопольском монастирі. Святий прославився як захисник православ’я і противник єретиків.

Також сьогодні вшановується пам’ять Максима Грека, святого часів Русі, видатного письменника, публіциста, філолога і богослова.

У цей день пари проводили ритуал на зміцнення шлюбу. Чоловік і жінка бралися за руки, виходили у двір і говорили: “Що Бог з’єднав, то людині роз’єднати не під силу”. Потім разом струшували з дерев іній.

Прикмети погоди 3 лютого

  • Безхмарна погода сьогодні – до ранньої весни.
  • Погожий день сьогодні обіцяє гарну погоду навесні.
  • Холодний і сухий день віщує жаркий серпень.
  • Якщо місяць вночі ховається в хмарах, то хороший урожай буде. Якщо ж ніч безхмарна – буде неврожайний рік.
  • На зорі ясно – до морозів найближчими днями.

У цей день у світі відзначаються Міжнародний день ніжності, Всесвітній день вільного кохання, Всесвітній день боротьби з ненормативною лексикою, День золотистого ретривера.

У Канаді – День светра, в США – День жінки-лікаря, День зниклих безвісти людей, День, коли померла музика, День американського художника, Вечір побачення зі своєю собакою, День морквяного торта, День крижаного хробака, День обручки, в Японії – Свято вигнання злих духів “Сецубун”, у Вьтнамі – День Комуністичної партії, в Таїланді – День ветеранів, в Мозамбіку – День Героїв, в Гондурасі – свято Діви Марії з Суйяпи.

0 Комментариев