3 квітня: яке сьогодні свято?

news

3 квітня церква вшановує єпископа Кирила Катанського, що жив на Сицилії в 1-2 століттях. Як часто буває, в народі переінакшили ім’я святителя на свій лад, вклавши в нього новий сенс. Говорили, що день Катаніка – остання можливість покататися на санчатах з гір по останньому снігу. Також вважалося, що на Кирила Катаніка (так само, як на день Лева Катаніка), не можна дивитися на небо, щоб випадково не побачити падаючу зірку. Це віщувало велике нещастя.

Прикмети на 3 квітня

  • Гроза – буде урожайний рік.
  • Цвіте мати-й-мачуха – незабаром стане ще тепліше.
  • Комарі з’явилися 3 квітня – чекайте потепління
  • Сині хмари на небі – прикмета до того, що буде тепло, але дощитиме
  • Жовті промені у сонця, що сходить, – погода буде доброю.
  • Синиця заспівала 3 квітня – тепло зазиває.

3 квітня іменини відзначають власники таких імен: Хома, Кирило, Яків, Агнія, Серафима, Ананій, Федір, Пахом, Филимон.

Всесвітній день вечірки (P-Day) вперше був відсвяткований у США в 1996 році, і з тих пір став популярними в усьому світі. Ідею створення свята американці почерпнули з фантастичного роману “Політ” Ванни Бонта. У книзі описано святковий день 3 квітня, який об’єднує все людство. Зі сторінок роману свято перейшло в реальне життя. Його мета – показати, що світ може стати краще, якщо разом веселитися, пізнавати один одного і радіти життю. Девіз Party Day: “Вечірка – це протилежність війни”.

3 квітня: яке сьогодні свято - історія і традиції - ЗНАЙ ЮА

Водопілля, або іменини Водяного — за переказами 3 квітня уся водна живність (Водяний, русалки та інші міфічні істоти) прокидаються після зимової сплячки.

Водопілля: події і свята 3 квітня - Район Корець

День народження мобільного телефону — у 1973 році інженер компанії Motorola Мартін Купер уперше зателефонував в офіс із першого мобільного телефону Motorola DynaTAC 8000X, що важив тоді 2,5 кг.

Цікаві факти про телефони - ProCikave

День народження штрих-коду припадає на 3 квітня. Саме в цей день у 1973 році Бернардом Сілвером і Норманном Джозефом Вудлендом була представлена ​​технологія, що дозволяє ідентифікувати товари. Цей винахід став ключовим у розвитку автоматизації обліку та продажу товарів. Штрих-код є ключем до інформації про продукт. Вперше подібне маркування в 1974 році було нанесене на жувальну гумку, яку продали після сканування штрих-коду на касі в американському супермаркеті.

3 квітня 2019 – яке сьогодні свято: традиції, заборони і прикмети ...

День пошуку веселки

3 квітня проводять День пошуку веселки. Ці квітневі заходи у першій декаді місяця мають щорічний характер.
Подія 3 квітня - День пошуку веселки

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев