27 червня – всесвітній день рибальства – вітаємо рибалок!

news

27 червня – всесвітній день рибальства. Цей день відзначають щороку, починаючи з 1985 року. Свято встановили рішенням Міжнародної конференції з регулювання і розвитку рибальства. Вона пройшла в Римі в 1984 році.

Риболовля – захоплення 70-ти відсотків чоловіків. Але до них приєднуються все більше жінок. Досвідчені рибалки стверджують – хто хоч раз посидів біля води з вудкою, заспокоїв нерви в спілкуванні з природою, зловив карасика, від такого захоплення вже не відмовиться.

27 червня - всесвітній день рибальства. Привітання та історія свята.

У цей день варто привітати всіх, хто поєднав життя із цією романтичною й складною професією, а також всіх, для кого риболовля — спорт, хобі, особливий стан душі, спосіб злиття з природою!

Бажаємо, щоб на рибалці вас оточували тільки улюблені друзі і добрі люди! Нехай кожна риболовля буде для вас справжнім святом: з веселощами, жартами, приколами, з хорошим настроєм, а головне – з гарним уловом і благополучним поверненням!

Ні луски вам ні хвоста!

 

***

Вітаю всіх професіоналів і любителів рибної ловлі з Днем рибалки! Бажаю, щоб ваші снасті ніколи не були порожніми і завжди приносили щедрий улов успіху, щастя, грошей, міцного здоров’я і добрих звісток!

***

Рибаки!
Я хочу побажати вам гарної погоди,
І нехай мимо проходять злі незгоди.
Я хочу побажати вам побільше удачі,
А також здоров’я, веселощів і щастя на додачу!

м

***

Зі святом вас, дорогі рибалки!
Бажаю щастя через край,
Здоров’я, миру, радості,
Нехай буде великим ваш улов від нині, і до старості!

***

Вітаю з Всесвітнім днем рибальства і від душі бажаю великого улову на законних правах, відмінного клювання і з берега і з човна, наживки на удачу та успіх. Нехай на гачок кожен день трапляється золота рибка, яка виконає всі побажання серця і душі.

***

Вітаю я тебе
З днем святковим ,
З днем рибалки,
І бажаю я удачі,
І в праці самовіддачі.
Я хочу, щоб ти зловив
Рибу чудову,
Але не з хвостиком — просту,
А з любов’ю — золоту!

27 червня – Всесвітній день рибальства. Привітання та історія свята ||  Волинь UA

Всесвітній день рибальства. | ЯВІРПривітання з Міжнародним днем рибальства: вірші та листівки - Amazing  Ukraine - Дивовижна УкраїнаПривітання, картинка з Міжнародним днем рибальства
0 Комментариев