22 затриманих: на Волині поліцейські ліквідували потужний наркосиндикат

news

Поліція Волинської області припинила діяльність масштабної злочинної групи, яка протягом тривалого періоду здійснювала незаконний обіг наркотиків по всій території України. За даними слідства, доходи злочинців перевищували 35 мільйонів гривень щомісяця.

У ході спеціальної операції правоохоронцями було проведено 31 санкціонований обшук, в результаті чого вилучено понад 10 кілограмів наркотиків на загальну суму більш як 15 мільйонів гривень.

Поліцейським вдалося затримати 22 учасників групи, які були повідомлені про підозру за частиною 2, 3 статті 307 Кримінального Кодексу України. Усім підозрюваним судом було обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

За висновками правоохоронців, організаторкою злочинної групи виявилася 31-річна жителька Львівської області. Вона мала понад 20 спільників, кожен з яких мав свою роль у злочинних діях.

Читайте також:  Луцьк спортивний: фітнес-центри та спортивні зали міста

За словами начальника ГУНП у Волинській області Юрія Крошка, наркотики постачалися по всій території України. Злочинці використовували телеграм-канал для залучення клієнтів. У продажу були наркотики різних видів.

Як повідомив начальник управління боротьби з наркозлочинністю Олега Зубка, розслідування тривало кілька місяців. Правоохоронцями було проведено ряд оперативних закупок , що дало змогу встановити всіх учасників та канали постачання.

Організаторці групи також повідомлено про підозру за частиною 1 статті 255 КК України (створення, керівництво злочинною спільнотою або злочинною організацією). Її спільникам – за частиною 2 статті 255 КК України (участь у злочинній організації).

Заходи з реалізації спецоперації були проведені працівниками управління боротьби з наркозлочинністю ГУНП у Волинській області, спільно з працівниками Луцького РУП, за процесуальним керівництвом Волинської обласної та Луцької окружної прокуратур.

Читайте також: На Волині ДБР викрило групу, яка незаконно переправляла чоловіків за кордон

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев