22 лютого: хто святкує День ангела, яке церковне свято, що не можна робити?

news

22 лютого 2022 року  в Україні і світі святкують Міжнародний день бойскаутів, Всесвітній день енцефаліту, Всесвітній день роздумів. А ще в світі Всесвітній день стерилізації тварин і Міжнародний день підтримки жертв злочинів, Європейський день рівної оплати праці чоловіків та жінок; День єдності в Єгипті; День інженера в США; День кішки в Японії.

В православному календарі – день пам’яті мученика Никифора Антіохійського. За давніх часів у народі казали: “Не всякий Панкратій на хліб багатий”. Торішні запаси закінчувалися, а попереду чекало ще кілька холодних місяців, тому доводилося заощаджувати.

Свої іменини святкують Василь, Панкратій, Никифор, Геннадій, Іван та Петро. Не забудьте привітати винуватців свята з Днем ангела!

Талісманом людини, народженої 22 лютого є бурштин. З давніх часів цю природну викопну смолу хвойних дерев наділяли магічними властивостями. На Русі бурштин називали “алатир-каменем”, а на Сході він носив назву “амбра”. Прикраси з бурштину носили ще навіть в часи палеоліту. Вважалося, що він може захистити свого власника від гніву та лихого слова.

 

0 Комментариев