21 січня – Міжнародний день обіймів – обіймаймося частіше!

news

21 січня в різних країнах світу традиційно щороку відзначають Міжнародний день обіймів

***

Вітаю з Днем обіймів!

Хто там поруч є з тобою?

Швидше обіймайтеся,

Раз вже привід є такий!

Нехай день веселим буде,

Гумор всім ж бо показаний,

І удача не забуде

Нехай до тебе дорогу знайде!

***

Кажуть, що для гарного настрою і психічного здоров’я потрібно обніматися 8 раз в день. Бажаю регулярно перевиконувати цю норму, обніматися з рідними, близькими з приводу і без, щоб заряджатися від них теплом, радістю і позитивом. Обіймаю тебе міцно-міцно! З Днем обіймів!

***

У Міжнародний день обіймів

Хочу тобі я побажати,

Любовних лише заходів,

І було щоби, кого обійняти.

Любові, звичайно, справжньої,

Щоб дружба повз не пройшла,

І тільки істинне щастя,

І радість, щоб тебе знайшла.

21 січня світова спільнота відзначає міжнародний день обіймів! — Sumy.Life21 січня - Міжнародний день обі́ймів: вітання, листівки та СМС до свята  (ФОТО) — Радіо ТРЕК21 січня - День обіймів - Інтернет-видання «Дніпро.Головне»21 січня - Міжнародний день обі́ймів: вітання, листівки та СМС до свята  (ФОТО) — Радіо ТРЕКМіжнародний день обіймів 2021 - привітання у віршах та прозі, листівки,  картинки - АпострофДень обіймів - Привітання з Днем обіймів 21 січня - Міжнародний день  обіймів красиві картинки - 21 січня яке святоМіжнародний день обіймів 2021 - привітання у віршах та прозі, листівки,  картинки - Апостроф

***

Вітаю тебе з Днем обіймів! Від щирого серця бажаю тобі кожен день обніматися і обіймати. Нехай твої близькі завжди дарують тобі радість і щастя. Нехай обіймають діти і друзі, рідні та улюблені люди, колеги і знайомі, домашні вихованці і навіть теплий плед зимовими холодними вечорами.

***

Що в День обіймів можна побажати?

Щоб руки міцно за любов трималися,

Своїх рідних частіше обіймати,

І щоб справи вдавалися.

Ще так багато хочеться сказати,

З Днем “обіймашок” ніжно вітаю.

Нехай буде щастя завжди з тобою,

І від душі сьогодні обіймаю!

***

З Днем обіймів! Бажаю тобі побільше приводів в житті для міцних і щирих обіймів. Бажаю тобі багато радісних емоцій, нехай життя буде наповнене почуттями любові і дружби. Нехай вдома завжди будуть ті, хто готові поділиться з тобою найщирішими і теплими обіймами.

***

У День обіймів побажаю

Обійматися кожен день.

Ця дія проста

Може вилікувати мігрень.

“Обіймашки” нехай зігріють,

Відведуть від вас біду,

Настрій піднімуть,

Дарують радість, теплоту.

Нехай гормон підвищать щастя

Вам обійми завжди,

Фортеця рук рідних, коханих

Вас не підводить ніколи.

***

Вітаю тебе з Днем обіймів! Від щирого серця бажаю тобі кожен день обніматися і обіймати. Нехай твої близькі завжди дарують тобі радість і щастя. Нехай обіймають діти і друзі, рідні та улюблені люди, колеги і знайомі, домашні вихованці і навіть теплий плед зимовими холодними вечорами.День обіймів — картинки, листівки, поздоровлення зі святом у віршах і прозі  / НВ21 січня – Міжнародний день обіймів. Історія свята, традиції святкування та  користь від обіймів - Ukrainian peopleНумо обійматися: 21 січня - Міжнародний день обіймівМіжнародний день обіймів - 21 січня

День обіймів - картинки і привітання з Днем обіймів прикольні - Главред

0 Комментариев