21 серпня – яке сьогодні свято? Чим особливий день? Кого вітати з Днем ангела?

news

21 серпня у світі відзначаєтьсяМіжнародний день пам’яті і поминання жертв тероризму,  Міжнародний день сексу та Міжнародний день без косметики і макіяжу.

У Марокко – День молоді, у США – День спумоні, День людей похилого віку, в Естонії – День історії залізниці, на Філіппінах – День Ніною Акіно, у Латвії – День ухвалення Конституційного закону.

Святкові та вихідні дні у серпні 2021: скільки українці відпочиватимуть в крайній місяць літа та що святкуватимуть?

Мирон, згідно з церковним писанням, був дуже доброю людиною, і з його ім’ям пов’язують безліч різноманітних легенд. Наприклад, розповідали, що він був простим землевласником, одного разу побачив, як злодії залізли до його комори і складають зерно у мішки. Тоді він не тільки не став їм заважати, але і, навпаки, допоміг все зібрати і винести. Дізнавшись, що перед ними господар, злодії засоромилися і вирішили повернути крадене. Після цього вони звернулися у віру в Христа, і саме це у народі вважають першим чудом Мирона.

Знаючи про милосердя цієї людини, жителі острова Крит обрали його єпископом, після чого він став творити справжні чудеса. Так, в той час, коли річка тритон вийшла з берегів, і виникла загроза повені, то Мирон зміг одним лише помахом руки повернути її на своє місце.

Церковний календар: серпень 2021

Прийнято було саме на Мирона, 21 серпня, збирати в лісі ожину. Ця кисло-солодка і соковита ягода містить в собі велику кількість вітамінів і мінералів. Предки про це знали, а тому, використовували ожину як потогінний і протизастудний засіб. Також ожину дуже цінували за її аромат і смак, а тому, 21 серпня і не тільки готували киселі, компоти, вина, настоянки, пастилу. Листя ожини могли заварювати, як чай, змішуючи їх з листям смородини і суниці – виходило дуже смачно, і до того ж, такий напій підвищував імунітет.

Календар стрижок волосся: серпень 2021

Народні прикмети на 21 серпня

  • Іній вранці з’являється – буде багатий урожай наступного року.
  • Кажуть, що на Мирона Вітрогона, 21 серпня, опеньки та брусниця в лісі з’являються.
  • Яким буде Мирон – такою, за прикметами, і буде погода у січні.
  • Часто саме 21 серпня трапляються досить сильні вітри.

Погана погода 21 серпня – негода протримається до Бабиного літа.

Магнітні бурі у серпні 2021: кілька дат примусять метеозалежних почуватися зле

 

Що сьогодні не можна робити

Не слід сваритися, а також вдаватися до поганого настрою.

21 серпня День ангела святкують: Герман, Григорій, Омелян, Леонід, Мирон, Микола, Федір. Не забудьте привітати винуватців свята з Днем ангела!

0 Комментариев