21-річний волинянин намагався підкупити патрульних у Ковелі

news

21-річний мешканець Володимир-Волинського району намагався дати хабар потрульному. Про це повідомляє прес-служба прокуратури області.

 

Зранку 3 квітня 2018 року автомобіль марки «Audi 100», за кермом  якого перебував чоловік, на вулиці Володимирській в Ковелі зупинили патрульні – за проїзд на червоний сигнал світлофора.
Під час оформлення поліцейськими адміністративних матеріалів та винесення постанови про порушення водієм Правил дорожнього руху, порушник запропонував “залагодити питання” про не притягнення його до відповідальності, надавши правоохоронцям неправомірну вигоду у сумі 200 грн.
Гроші чоловік пропонував усім присутнім на місці події патрульним – і нарешті поклав їх на форменну куртку поліцейського, який сидів у службовому автомобілі.
Поліцейські повідомили про пропозицію надання їм неправомірної вигоди своєму керівництву.
На місце події прибули працівники Ковельського відділу поліції, які зафіксували факт вчинення злочину та вилучили гроші, які громадянин намагався надати як неправомірну вигоду.
Чоловікові повідомлено про підозру у пропозиції та наданні неправомірної вигоди за вчинення службовою особою в інтересах надавача дії з використанням наданої їй влади чи службового становища (кримінальне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 369 КК України).
Триває досудове розслідування.

Автор статті: Валентина Тиненська

0 Комментариев