2020 – рік Білого Сталевого Щура: як і де зустріти новорічні свята?

news
Білий Металевий Щур є твариною з особливим характером і особливими якостями.

Як зустріти Новий 2020 рік

Рік Щура потрібно зустрічати голосно: у великій компанії і з помпезним застіллям.

Колір цього року є білий. Також можна вдягати речі кольору металу. Будуть доречними сумки срібного кольору, аксесуари, взуття з різними металевими вставками.

Стіл потрібно прикрасити білою скатертиною і такого ж кольору тарілками. До того ж, новорічний стіл повинен ломитися від страв, переважно м’ясні, рибні, копчені, ковбасні та ін. Не варто забувати і про салатах.

Вихідні на Новий рік і Різдво

На Новий рік і Різдво швидше за все будуть довгі вихідні.

Згідно з розпорядженням Кабміну, керівникам підприємств радиться перенести робочі дні:

  • з понеділка, 30 грудня – на суботу, 21 грудня,
  • з вівторка, 31 грудня – на суботу 28 грудня.

Згідно з цим графіком, на Новий рік в українців буде 4 вихідних дні поспіль – з 29 грудня по 1 січня.

До того ж, планується ще один перенесення: з понеділка, 6 січня, на суботу, 11 січня. Таким чином, на Різдво буде 4 вихідних дні: з 4 січня по 7 січня.

Де зустріти Новий рік в Україні

Закарпаття

Новий рік в Закарпатті самобутній: тут поєднані неповторні традиції, дуже красива природа і якісний сервіс. Найкраще підійде Пилипець, Подобовець, Ясіня, Косін та Берегово. Також зустріти рік Щура можна на курорті “Воєводино”, у Велятині, Мукачевому, Ужгороді та багатьох інших привабливих місцях.

Львів

Львів на Новий рік перетворюється в справжню казку: прикрашений святковою ілюмінацією, а в повітрі витає піднесення. Родзинкою є традиційний різдвяний ярмарок на проспекті Свободи і на Площі Ринок. Більш того, це місто славиться музичними фестивалями під відкритим небом.

Кожен рік на Площі Ринок встановлюють великий каток. Дуже душевно прийти сюди з усією родиною і весело провести час.

Також слід поспішити з бронюванням житла, так як квартири, будинки і номери в готелі розлітаються як гарячі пиріжки.

Рік Білого Металевого Щура

Буковель

Буковель є самим популярним гірськолижним курортом, але також і самим дорогим. Там можна отримати незабутній відпочинок. Більш того, там повно зимових розваг на будь-який смак: катання на лижах, на сноуборді, на санях, ковзанах, снігоході… А ще до послуг відпочиваючих безліч SPA-зон, ресторанів, кафе. Природа тут також неймовірно казкова.

Одеса

В перлині біля моря також можна весело і оригінально зустріти Новий рік. Вулиці Одеси прикрашають різнобарвною ілюмінацією. Крім традиційних народних гулянь, також можна відвідати карнавальні вечірки в дорогих клубах. До того ж, деякі суто літні бази відпочинку оживають в період новорічних та різдвяних свят і охоче запрошують до себе гостей.

Рік Білого Металевого Щура

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев

Залишити коментар

*