200 кілометрів кордону – Волинський прикордонний загін не припиняє укріплення кордону

news

Допомагають прикордонникам та військовим в укріпленні кордону багато громад Волині, Луцька у тому числі. 

Про відвідини кордону розповів міський голова Луцька Ігор Поліщук.

“Оглянув ділянку українсько-білоруського кордону, що у зоні відповідальності 6-го Волинського прикордонного загону. Протяжність території, яку охороняють наші прикордонники та  бійці тероборони, понад 200 кілометрів.

На кордоні повним ходом триває укріплення рубежів. Фінансово цьому сприяє і держава, і  чимало волинських громад – Луцька у їх числі. На оборонні редути ми виділили 2,5 мільйони гривень. Будуються фортифікаційні споруди, постають спостережні вежі, копаються протитанкові рови, зводяться бетонні і сіткові паркани. Вони висотою у три метри і обтягнуті колючим дротом – єгозою. Аби заощадити виділені кошти, інженерно-будівельні роботи прикордонники проводять власними силами, без підрядників. 

Також військові нарощують систему відеоспостереження. Наразі куплено і встановлено 16 відеокамер, 9 з них – тепловізійні, що можуть продивлятися територію на 5-7 км в глибину уночі. Звернув окрему увагу і на мобільну сонячну електростанцію. Вона теж уже працює й допомагає підживлювати багато об’єктів. Будемо й надалі допомагати, адже надійна оборона нашого краю – запорука відносно спокійного життя його жителів” – зазначив очільник Луцька. 

За інформацією: Луцького міського голови Ігоря Поліщука 

0 Комментариев