20-річний українець вирішив перепливти річку Буг через нестримне бажання потрапити до Польщі

news

Громадянин України у незвичний спосіб вирішив перетнути кордон і потрапити до сусідньої Польщі. Ухилянту вдалося перепливти Буг, але на тому березі його вже чекали прикордонники. Чоловіка депортують на рідну землю.

Інцидент трапився у п’ятницю, 24 березня. Спільний патруль Прикордонної та Залізничної охорони з Хелма затримали 20-річного громадянина України біля залізничного мосту в Дорогуську (Любельське воєводство). Патрулюючи прикордонну річкову зону, патрульні помітили чоловіка, який перепливав річку Буг зі сторони України до Польщі. Коли він вийшов на берег, його негайно затримали.

Про це пише lublin112.pl.

Незважаючи на тривали перебування у холодній воді, медичної допомоги ухилянт не потребував. Молодика доставили на прикордонну заставу в Дорогуську, де після завершення адміністративних заходів передали українським прикордонникам.

Нелегального мігранта затримали під час міжнародної акції “24 BLUE RAD”, яку організовує Європейська асоціація залізничних поліцейських сил в районах залізниць. Основне призначення акції – контроль за пересуванням людей на територіях поруч із залізничною інфраструктурою, контроль за дотриманням правопорядку та запобігання пошкодженню майна.

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев