20 листопада – Всесвітній день дитини та Міжнародний день педіатра: привітання у віршах, прозі та картинках

news

20 листопада поєднав два свята, пов’язаних із малюками – Всесвітній день дитини та Міжнародний день педіатра

У більшості країн світу, за ініціативи Генеральної Асамблеї ООН, 20 листопада відзначається Всесвітній день дитини та день педіатра. Ця дата обрана не випадково – саме 20 листопада 1959 року Асамблея прийняла Декларацію прав дитини. В 1989 році, також 20 листопада, була прийнята Конвенція прав дитини.

Мета Всесвітнього дня дитини та дня педіатра – привернення уваги широкої громадськості до питань забезпечення здоров′я і благополуччя дітей в усьому світі. Особливу роль у підтримці дитячого здоров’я відіграють лікарі-педіатри. Фахівці цього профілю дбають про здоров’я малюка з першої миті життя. Педіатр консультує батьків з приводу того, як виростити малюка максимально здоровим і стежить за здоров’ям дитини аж до її повноліття.

Щирі вітання усім діткам, зростайте здоровими! Вітаємо всіх педіатрів з професійним святом! Дякуємо за вашу працю!

Привітання з Днем педіатра

***

Медпрацівників сердечно,
Вітаємо з вашим днем!
Нехай здоров’я буде вічним,
А решту – наживем!

***

Вітаю Днем педіатра. Бажаю вдячною і успішної роботи, цікавих ідей та високих успіхів у діяльності, індивідуального підходу до кожної дитини, відсутності тяжких захворювання і діагнозів, щирих посмішок і розуміння, суспільної поваги та сімейного благополуччя.

***

Як багато є лікарів хороших,
Таких як ви – на Україні одиниці,
І з року в рік ви знову і знову
Людей рятуєте мов вправні чарівниці.
У День педіатра бажаю вам усього
Що ви бажаєте маленьким пацієнтам:
Здоров’я, щастя, а поганого – нічого,
Нехай у житті будуть кращі моменти!

***

Вітаю Днем педіатра. Бажаю вдячною і успішної роботи, цікавих ідей та високих успіхів у діяльності, індивідуального підходу до кожної дитини, відсутності тяжких захворювання і діагнозів, щирих посмішок і розуміння, суспільної поваги та сімейного благополуччя.

***

Ви чиєсь життя рятуєте кожен день.
І вас привітати зі святом нам не лінь.
Бажаємо професійного вам зросту!
І нехай все в житті буде радісно і просто!

***

Є така професія — дітей лікувати. У будь-яку погоду ви поспішаєте на виклик, якщо малюк захворів. Для кожної схвильованою мами знайдете потрібне слово. Лікарі-педіатри — справжні феї в білих халатах! У ваше професійне свято хочеться побажати невичерпного запасу душевних сил і побільше щасливих здорових дітей навколо в нагороду за вашу працю.

***

Малюків лікувати – подвиг,
Поклик серця, справа життя.
Бажаю вам здоров’я, щастя
І лише світлого майбуття.

***

Бажаю тобі всіх діток лікувати,
Щоб щастям палали їхні очі!
Вік горя не знати,
Легкими щоб були дні робочі!

***

Улюбленого педіатра я сьогодні
Від щирого серця вітаю,
Любові, щастя й достатку,
Усього найкращого бажаю!

Привітання з Всесвітнім днем дітей

***

Дитинство наше – в нас одне,
І хай це кожен пам’ятає!
Дитячі душі на Землі
Нехай ніхто не ображає
Нехай не кривдить діточок.
Нехай не лає за провини.
Згадай! Дорослий – ти “синок”
Недавно також був дитина.
Не раз нашкодив просто так,
Не раз не слухав маму й тата,
А ще дражнили всіх підряд…
Сестру, сусідів, свого брата.
Це все робив Ти не зі зла,
Не з користі, чи лицемірства.
Робив це все – лише з добра,
Не мав в душі тоді Ти звірства.
Тому любіть своїх дітей.
Учіть в любові світ пізнати.
Та у Всесвітній День Дитини
Навчіться їх не ображати!

***

Діти – найдорожче, що в нас є! Бажаю кожній дитині щасливого дитинства, безмежного кохання батьків та чудового здоров’я, адже це найголовніше в житті! Нехай ваша щира дитяча промениста усмішка сяє якнайчастіше і радує всіх оточуючих людей!

***

Вітаю дітей усієї планети, цікавих чомучок та улюблених чекупілок. Нехай щасливими будуть ясні дитячі очі, нехай вони завжди світяться радістю, здоровою цікавістю та щирим подивом. Нехай дитяча енергія та бажання все встигнути, заряджає всіх на світі. Нехай кожен малюк на землі буде захищений і обласканий батьками.

***

Всесвітній день дитини – одне з найчистіших і найсвітліших свят, у яке хочеться побажати, щоб усі діти у світі були здорові, ситі та перебували у безпеці!

***

Вітаємо зі Всесвітнім днем дитини. Бажаємо кожен день зустрічати з посмішкою і гарним настроєм, бажаємо, щоб кожна мить дитинства була наповнена щастям, радістю і чудесами.

***

Усюди радісні діти,
І зрозуміло в цю мить:
Дорослі живуть на світі
Заради них і лише для них!
Нехай же світ сміється дзвінко!
Нехай розжене сонце тінь!
“З Всесвітнім днем дитини!” –
Прокричу я в цей день!

***

Вітаємо зі Всесвітнім днем дитини! Бажаємо солодощів і радощів, веселощів і чудових друзів, чудових пригод і удачі, щасливого дитинства і забавних ідей. Ніколи не сумуй, вір в свої мрії, радуй батьків і дивуй весь цей світ!

***

Зі Всесвітнім днем дитину вітаю і бажаю жити весело та радісно, не знати турбот та смутку, з насолодою та посмішкою проводити щодня, граючи у захоплюючі ігри та пробуючи різні смаколики. Хорошого здоров’я, веселих друзів та казкових подій.

***

Вітаю із Всесвітнім днем дитини. Бажаю щодня зустрічати з усмішкою та гарним настроєм, бажаю, щоб кожну мить дитинства було сповнене щастя, веселощів та чудес.

***

Є маленькі люди на планеті,
Невгамовні, часом смішні, діти.
З щирими та добрими серцями,
З допитливими і чистими очима.
Вони гідні найкращої долі.
Нехай ніколи їх не спіткає горе.
Нехай діти всієї Землі сміються дзвінко.
Хай живе Всесвітній День дитини!

***

Вітаю дітей всієї планети, цікавих чомучок і улюблених чекупілок. Нехай щасливими будуть ясні дитячі очі, нехай вони завжди світяться радістю, здоровим цікавістю і щирим подивом. Нехай дитяча енергія і бажання все встигнути заряджає всіх на світі. Нехай кожен малюк на землі буде захищений і обласканий батьками.

***

Нехай щасливі будуть всі діти на світі,
Сміються, співають, веселяться юрбою.
Нехай ласкаво сонечко в небі всім світить
І щастя крокує кулею земною.

***

У Всесвітній день дитини бажаю, щоб кожна дитина на цій планеті була щаслива і здорова, щоб чадо завжди було оточене доброю турботою і вірною любов’ю, щоб наші діти ні в чому не потребували і не сумували ні за що на світі.

***

Вітаю із Всесвітнім днем дитини. Бажаю солодощів та радостей, веселощів та чудових друзів, чудових пригод та удачі, щасливого дитинства та забавних ідей. Ніколи не сумуй, вір у свої мрії, радуй батьків та дивуй весь цей світ!

***

Діти – це найдорожче, саме безцінне, найчистіше і світле, що є на нашій планеті. Нехай кожна дитина буде щаслива, усміхнена і здорова! Зі святом!

***

Сонце, дощик, негода
Не створять нам перешкод,
Якщо чути дитячий голос,
Якщо поруч дзвінкий сміх.
Надбання народу,
У вашому майбутньому – успіх,
День дитини – свято року,
Вітаю з ним нас усіх!

***

Вітаю із Всесвітнім днем дитини. Бажаю любити та балувати своє чадо. Бажаю душею залишатися веселою дитиною. Адже діти вірять у дива, діти вміють радіти кожному моменту. Безперечно, дитина – найдорожче, що є у світі. Тож нехай наші діти не хворіють і ні чого не потребують.

0 Комментариев