2-річний Тимофій потребує заміни кришталика – хлопчик мало не залишився без ока

news

Фінансова допомога потрібна 2-річному Тимофію Поповичу із села Копилля Колківської громади.

Хлопчик, граючись із братиками та сестричками, проштрикнув собі око залізним гостряком.Аби зберегти дитині око, необхідна була термінова операція, яку провели у Одесі. Лікарі «приклеїли» сітківку, що внаслідок травми відшарувалась. Тепер потрібні кошти на проведення операції із заміни кришталика.

Про збір коштів для Тимофійка повідосляє ІА “Волинські Новини”, посилаючись на засновницю БФ «З Богом у Серці» Марію Бадалян.

Нарешті можемо поділитись гарними новинами про Тимофійчика, якому ми спільно збирали кошти на операцію, щоб зберегти його оченятко. Багато хто писав, запитував, переживав, а ми не могли поки оприлюднити ніякої інформації, бо усе було дуже неоднозначно і незрозуміло. Але сьогодні хочемо поділитись із вами, дякувати Богу, хорошими новинами. Тимофію нарешті провели операцію, під час якої хлопчику «приклеїли» сітківку, яка внаслідок травми відшарувалась. Зараз він потрошку відновлюється, лікарі результатом дуже задоволені. Однак виявилося, що все не так просто і це лише перший пройдений етап. Бо ситуація у Тимофійчика складна,

– каже волонтерка.

З її слів, попередня операція на оці, яку провели медики з Інституту очних хвороб і тканинної терапії імені В.П. Філатова в Одесі, та медикаменти обійшлися у 18 741 гривень.

Але ми щасливі, бо навіть перший благополучно пройдений етап — це вже маленька перемога. Тепер головне, щоб сітківка прижилася, для цього потрібне обережне поводження з оком та час. Але попереду на Тимофія чекає ще одна операція — тепер уже із заміни кришталика. А це ще понад 16 тисяч гривень плюс медикаменти. Проводитимуть її також фахівці Інституту Філатова. Ми просимо долучитись фінансово усіх небайдужих, щоб ми вчасно могли оплатити наступну операцію для Тимофійка і взяти на себе усі супутні витрати щодо лікуванню. Сім’я таких коштів не має. Тому звертається до добрих сердець і дуже вірить у Різдвяне диво для свого любого синочка»,

– каже Марія Бадалян.

Як повідомила волонтерка, станом на 31 грудня 2021 року Тимофійка разом з мамою відпустили зустріти Новий рік до Луцька.

Лише погляньте, якого гостя привіз нам потяг із Одеси! Тимофійчик весь перебинтований, але щасливий! Адже мама із Тімкою вже готувались зустріти Новий рік в Одесі, у лікарні, далеко від сім’ї… Аж раптом їх вирішили відпустити додому! Ну як тут не радіти? Ви тільки подумайте – сьогодні 31 грудня. Пам’ятаєте, як ми зібрали кошти на операцію Тимофію всього за кілька годин і відразу ж помчали проводжати їх з мамою на потяг до Одеси? Якби ми зібрали кошти на день пізніше, сьогодні Тімка із мамою все ще були б у лікарні. Але завдяки тому, що ми об’єднались, що кожна людина вчасно зреагувала і долучилась, сьогодні ця сім’я має такий великий подарунок — можливість зустріти свята разом після успішної операції для синочка. Ну хіба це не диво?

– тішиться Марія.

Долучитись до порятунку дитини можна, переказавши посильну допомогу за реквізитами:

• Швидке посилання на переказ для клієнтів будь-якого українського банку:

http://bit.ly/3gCzrQy

• Картки Благодійного Фонду «З Богом у серці»:

4246001002244295
5169330530083952

• Пошук за назвою у Приват24:

Платежі -> БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД З БОГОМ У СЕРЦІ

Як зазначають у фонді, усі зібрані для Тимофія кошти направлять на його операцію, а залишок прибережуть на випадок додаткових витрат на лікування. В іншому ж випадку ці кошти залишаться на рахунку і стануть порятунком для іншої дитини у важкий момент.

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев