На Волині слідчі СБУ скерували до суду кримінальне провадження щодо контрабанди лісу

news

На Волині слідчі СБУ скерували до суду кримінальне провадження щодо контрабанди лісу

Слідчі Служби безпеки України скерували до суду кримінальне провадження щодо контрабанди пиломатеріалів цінних та рідкісних порід дерев до країн Євросоюзу.

За версією слідства, власник фірми, основною діяльністю якої є торгівля деревиною та будівельними матеріалами, намагався перемістити через державний кордон з приховуванням від митного контролю пиломатеріали цінних та рідкісних порід дерев (акацію), які заборонені до вивезення за межі митної території України, – повідомили у Пресслужбі УСБУ у Волинській області.

З цією метою комерсант з Київщини під час митного декларування надав недостовірні відомості про товар, що переміщується, використавши коди прикриття. Однак його злочинна спроба була виявлена та припинена правоохоронцями.

Слідчі спецслужби закінчили досудове розслідування у кримінальному провадженні за ч.2 ст.15, ч.1 ст. 201-1 (закінчений замах на переміщення через митний кордон України з приховуванням від митного контролю лісоматеріалів або пиломатеріалів цінних та рідкісних порід дерев) Кримінального кодексу України.

Кримінальне провадження разом з обвинувальним актом слідчі скерували до суду.

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев