18,5 млн. грн. штрафних (фінансових) санкцій отримали АЗС Волині за результатами перевірки їх діяльності

news

Головне управління ДПС у Волинській області постійно аналізує наявну в інформаційних базах ДПС інформацію щодо господарської діяльності суб’єктів господарювання, діяльність яких пов’язана з роздрібною реалізацією пального. Особлива увага приділяється обліку залишків пального на акцизних складах.

Так, фахівцями Головного управління ДПС у Волинській області проведено аналіз інформації, що міститься в ІТС «Податковий блок», Єдиному державному реєстрі витратомірів-лічильників і рівномірів-лічильників рівня пального у резервуарі, довідках про розпорядника акцизного складу пального, акцизні склади пального, розташовані на них резервуари пального, витратоміри та рівноміри, довідки про зведені за добу підсумкові облікові дані щодо обсягів обігу (отримання/відпуску) та залишків пального на акцизному складі пального тощо. В результаті аналізу встановлено факт невідповідності звітних даних витратомірів/рівномірів лічильників АЗС, що розташована на території області, даним Єдиного реєстру акцизних накладних, які свідчать про рух пального. Зокрема, встановлено нестачу пального, що, у свою чергу, може свідчити про його реалізацію без застосування реєстраторів розрахункових операцій.

Працівниками відділу фактичних перевірок управління податкового аудиту з врахуванням інформації, яка надійшла від правоохоронних органів області організовано та проведено фактичну перевірку цієї АЗС, якою встановлено:

проведення розрахункових операцій через РРО із використанням режиму програмування для підакцизних товарів без відображення в розрахункових документах коду товарної підкатегорії згідно з УКТ ЗЕД;

продаж пального без застосування РРО у період з 13.06.2021 по 14.09.2021 у кількості 124,1 тис. літрів на загальну суму 14,9 млн. грн.;

продаж товарів, необлікованих у встановленому порядку;

Всього за результатами проведеної фактичної перевірки до суб’єкта господарювання застосовано близько 18,5 млн. грн. штрафних (фінансових) санкцій.

Звертаємо увагу, що у разі встановлення випадків реалізації пального на АЗС (АГЗС) з порушенням вимог законодавства України просимо невідкладно інформувати Головне управління  ДПС у Волинській області  та Державну податкову службу України для вжиття контрольно-перевірочних заходів.

0 Комментариев