16-річна дівчина народила у швидкій: у неповнолітньої породіллі це вже треті пологи

news

У непередбачуваних обставинах бригада медичних працівників невідкладної допомоги прийняла  передчасні пологи у 16-річної дівчини з Закарпаття.

На гарячу лінію 103 надійшов телефонний дзвінок про передчасні пологи та кровотечу у 16-річної мешканки села Кам’янське Берегівського району. Такі ситуації є критичними, і медичному персоналу невідкладної допомоги необхідно прибути на місце події протягом 10 хвилин. Бригада № 902 негайно виїхала за вказаною адресою.

Це вже були треті пологи для молодої дівчини. Вагітна пояснила лікарям, що не отримувала медичного нагляду у гінеколога або сімейного лікаря, а пологи настали передчасно, приблизно на 32-34 тижні вагітності.

Після обстеження та проведення необхідних медичних процедур лікар прийняв рішення про термінове транспортування породіллі до медичного закладу. Проте, під час транспортування інтервали між скороченнями швидко зменшувалися, машину довелося зупинити і пологи прийняли просто в салоні.

Ситуацію ускладнювало те, що ці були швидкі пологи з тазовим передлежанням дитини, а породілля була дуже вразлива. Проте завдяки досвіду і професіоналізму медичного персоналу вдалося безпечно здійснити пологи. На світ з’явилася маленька дівчинка. Але випробування для медиків ще не закінчилися. Новонароджена дитина не дихала і не кричала. Медичний персонал невідкладної допомоги оперативно розпочав реанімаційні процедури, і за 2-3 хвилини дитина почала дихати і активно кричати.

Після цього бригада № 902 безпечно доставила породіллю з її новонародженою донечкою до пологового відділення Іршавської районної лікарні.

За інформацією Закарпаття онлайн

 

0 Комментариев