На Волині презентували дитячу виставку

news

12 грудня в галереї «Срібна линва» відбулася презентація дитячої виставки «Добро і любов очима юних митців». Про це пише Волинський інформаційни портал. 

«Добро і любов – це вічна і важлива тема. Нема такої людини, яка сказала б, що вона щаслива без любові. Коли є квітка, вона потребує води і сонця, коли цього немає — вона зів’яне. Так само людина, якщо внеї нема добра і любові, вона перестає бути людиною. Ми вирішили зробили цю виставку саме про ці людські якості — бо вони є дуже важливими. Ми дуже багато спілкувалися з дітьми на цю тему, дещо в їхніх відповідях мене дивувало, інше – радувало. Вони дуже багато думали над своїми роботами, над їхніми назвами. Мені хотілося б, щоб діти зрозуміли, що важливо не лише говорили про любов, важливо любити в своєму житті, проявляти добрі риси в сім’ї із а її межами», – зауважила організатор виставки Алла Харчук, яка вже п’ять років навчає малювати дітей і дорослих.

 

Вона додала, що не потрібно чекати відповіді за свій добрий вчинок. Адже, якщо ти чекаєш подяки, то насправді не робиш добро, а продаєш його. Майстер-педагог Алла Харчук розповіла, що під час підготовки до виставки, вони відвідали дитячий будинок: «Ми знали, що не зможемо замініти цим дітям батьків, але ми можемо зробити хоча б маленьку частину радості і подарувати їм казкову країну, яка буде написана на стіні».

Наставниця юних митців подякувала благодійникам, які допомагали в організації виставки та побажала своїм учням розвиватися не лише в професійному плані, а й своїми внутрішні якості та риси. Адже у житті є дуже багато людей, які потребують допомоги, підтримки, любові інших.

У виставці взяли участь 15 дітей, віком від 8 до 16 років. Дехто з них займається 2 роки, інші – 3 місяці. Загалом, художня студія Алли Харчук діє 5 років.

На виставці присутні картини на різну тематику. Юні художники у свою роботу вклали частинку свого тепла, доброти, та максимум зусиль, адже кожна робота по-своєму цікава і оригінальна.

Десятирічний Антон Вьюник, хоча кілька місяців займається малюванням, та презентував аж три роботи. Одна з картин називається «Політ добра». Хлопчик розповідає, що за його задумом, всі злі звірі, які потрапляють в цей круговорот, стають добрими і починають всіх любити.

 

Каріна Пушинська найбільше любить малювати природу. Свою картину «Квіткова любов, або мамина радість», вона присвятила мамі. В студії Алли Харчук, дівчинка займається три місяці.

 

Юний художник Єгор Загорулько, рік займаєтся малюванням. Хлопець дуже любить гори, тому і робота його називається «Вкчір у горах». У Єгора є творча мрія – він хоче намалювати щось фантастичне, щоб усім сподобалося.

 

Виставка диятячих картин триватимне до 19 грудня, тож усі поціновувачі мистецтва мають змогу на власні очі побачити роботи юних митців.

 

Автор статті: Мар'яна Метельська

0 Комментариев