14 серпня – професійне свято День будівельника

news

14 серпня 2022 року в Україні відзначається День будівельника. Ця дата не є сталою. Щороку День будівельника  святкують у другу суботу серпня. 

Також у цей день в Україні будуть відзначають День працівників ветеринарної медицини та Медовий Спас.

Праця будівельників важка і небезпечна – і без них не було б комфортних будинків і офісів. Старання трудящих даної галузі відчуває кожен українець у повсякденному житті. Не забудьте привітати близьких і колег з професійним святом!

***

Вітаю всіх, хто будує, з професійним святом! Бажаю всім міцного фундаменту в житті, добрих і міцних сімейних стін, і якісного робочого моменту. Побільше вам, прибуткових проектів, завжди якісної цегли і міцного цементу. Нехай робота буде не в тягар, а стабільність, достаток і здоров’я приносять радість!

***

Всіх будівельників зі святом! Сьогодні, коли вся будівельна галузь відзначає професійне свято, хочеться побажати того, щоб вам всім супроводжувала удача як в роботі, так і в житті в цілому. Здоров’я вам, веселого і позитивного настрою, побільше грошей і сил!

***

Щасливе майбутнє країні Будуймо!
Величні будівлі для неї Муруймо!
І в бізнесі завжди вершин Досягаймо!
Зі святом сьогодні всіх зодчих Вітаймо!

***

Якщо хтось та й щось будує,
Тоді він чогось вартує!
Щиро вітаємо з Днем будівельника!

***

Хочу я вітанням будівельника підтримати,
Щоб міг він по заслугах отримати,
Він кожен день, у будь-яку негоду,
Будує все житло для нашого народу.
Ростуть, завдяки його вправному вмінню,
Мости та лікарні з міцного каміння.
У всіх, будівельник, ти завжди в пошані,
У праці своїй ти для нас нездоланний.

***

Від усієї душі та від усього серця вітаємо Вас із професійним святом: Днем Будівельника! Нехай День Будівельника надихає нас на нові професійні досягнення, успішну реалізацію проєктів, підкорення нових висот! Бажаємо Вам успіхів, щастя та міцного здоров’я! Нехай все задумане збувається!

***

Прийміть найтепліші і найсердечніші вітання з нагоди Дня будівельника. З почуттям глибокої вдячності за неоціненний вклад у розбудову рідного краю від щирого серця бажаємо вам і вашим близьким здоров’я, достатку та миру.

***

Всіх будівельників зі святом! Сьогодні, коли вся будівельна галузь відзначає професійне свято, хочеться побажати того, щоб вам всім щастило як в роботі, так і в житті в цілому. Здоров’я вам, веселого і позитивного настрою та сил!

***

Всіх будівельників країни

Вітати сьогодні будемо!

Адже вони нам так потрібні:

Трудяться на благо людям.

Нехай удача їх зберігає

І успіх супроводжує,

Сильною волею, як граніт,

Життя їх щедро нагороджує.

***

Дозвольте привітати сьогодні,

З вашим святом, сильні люди!

Бути будівельником нині почесно,

Ми вас цінуємо, пам’ятаємо і любимо.

***

Бажаю щоб у Вашому житті все складалося вдало, як цеглини в ряд. Нехай всі відносини з рідними, близькими і друзями будуть міцними, як якісний цемент. Бажаю, щоб зарплата виплачувалася тачками, а премія відрами. Вітаю зі святом! Удачі і всіх благ вам, будівельники.

***

Поздоровляю! Нехай будується не тільки в роботі, але і в житті. Нехай неприємності і труднощі розбиваються об міцні стіни, а щастя, радість і посмішки приходять не просто в гості, а будуть жити в будинку, в якому панує затишок, процвітання і спокій. З Днем будівельника!

0 Комментариев