13 річниця шлюбу – мереживне весілля: що подарувати та як привітати?

news

Тринадцять років подружнього життя можна ознаменувати черговим сімейним святом. Правда, забобонні люди бояться числа 13, асоціюючи його з усілякою нечистю і злими духами.

З числом 13 пов’язано безліч містичних прийме. Воно оповите таємничим змістом і часто викликає неприємні асоціації у людей. Неспроста в багатьох країнах навіть відсутні тринадцяті поверхи, номери будинків. Але як же бути з 13 річницею весілля? Просто проігнорувати, відзначити заздалегідь або влаштувати пишне свято наперекір усім забобонам? Не будемо спокушати долю, а спробуємо з’ясувати, як називається 13 річна річниця весілля, і як забобони відбилися на традиції святкування.

Будь-яка річниця весілля має кілька символічних назв, з якими пов’язують характер відносин на певному етапі подружнього життя. Така закономірність розвитку подій помічає народними «психологами» протягом сотень років.

Але 13 річна річниця весілля в більшій мірі асоціюється не з тонкощами подружніх відносин, а саме з містичним значенням самого числа прожитих років.

Річниці весілля по роках

У стародавніх джерелах можна зустріти не зовсім презентабельну назву — бісівська весілля.

Однозначно, у такий спосіб народні мудреці бажали попередити подружжя про небезпеки, які можуть їх чекати. Адже на тернистому шляху будь-якої сім’ї можуть зустрітися заздрісники, недоброзичливці і навіть нечиста сила.

Тому вони повинні бути готові подолати не тільки матеріальні і особистісних проблем, а й захистити сім’ю від зовнішніх бід.

Хтось же інтерпретує таку назву 13 річниці весілля, як попередження сім’ї про невдалі події, які підготували для них нечисті сили.

Вважається, що чоловік і дружина, які пережили цей непростий рік без втрат, далі підуть по життю, не побоюючись за своє щастя.

Погодьтеся, вимальовується не дуже позитивна картинка, яка повністю відповідає значенню числа 13. Про яке свято може йти мова, коли подружжя супроводжують думки про майбутні біди.

Напевно, саме цим пояснюється поява більш лояльного назви цього свята.

Набагато приємніше почути відповідь на питання про 13 річниці весілля, як називається свято, мереживне весілля.

Мереживо обрано в якості символу цієї річниці зовсім не випадково. Це нагадування про копітку працю і безмежну фантазію, які необхідні для створення мережива. Так само виглядають і будні сімейного життя, сплітаючи в одне ціле долі двох людей, і тим самим, прикрашаючи їх життя не за один день чи місяць, а протягом довгих років. Потрібно пам’ятати також і про крихкість подружніх відносин. Те, що створювалося довгий час, дуже легко порвати і зруйнувати відразу. У сім’ї важливо поважати почуття один одного і дбайливо поводитися з ними, немов із тонкими мереживами.

Власне, мереживним весіллям називають тринадцяту річницю весілля в англомовних країнах. А в Німеччині, Франції, скандинавських країнах та країнах Східної Європи цю весільну річницю прийнято називати конвалієвим весіллям. У Нідерландах в цей день святкують мідне весілля.

Ніжні конвалії заслужили стати символом цього сімейного свята також в силу своєї крихкості і витонченості. Вони зацвітають рано, іноді пробиваючись крізь сніг, і дихають ніжним ароматом наступаючої весни. Мовою квітів конвалії означають взаємність. Подарувавши подружжю конвалієвий букет, ви побажаєте їм взаємного кохання на довгі роки.

Ті чоловік і жінка, які збираються відзначити 13-річчя з дня весілля, повинні підготуватися до події. Їм варто продумати, як провести свято і де? Кого запросити, а головне, як порадувати свою другу половинку? Даний рубіж дозволяє озирнутися назад, оцінити все, що було зроблено, задуматися про прожиті роки, зрозуміти, в чому були помилки. Тринадцять років сімейного життя це досить багато, щоб пара навчилася справлятися з будь-якими проблемами разом і дорожити один одним, як в період перших зустрічей і закоханості.

Традиції мереживний весілля — як відзначити 13 років весілля

Всі звичаї та обряди, що стосуються бісівської або мереживний весілля, спрямовані на захист від нечистої сили, очищення від негативу і вигнання від злих духів.

Дотримуватися чи традиції наших предків в їх первозданному вигляді чи ні, справа кожного.

Але в будь-якому випадку такі ритуали об’єднують членів сім’ї і привносять свою родзинку в святкування. /

На мереживну весілля або 13 років весілля для захисту від нечисті в будинку розставляли меблі або предмети інтер’єру, виготовлені з дуба або осики. А дітям дарували пам’ятні брелоки з такою ж деревини.

А щоб позбутися від усього накопичився негативу, будинок перед святкуванням вимітали віником з осикових гілок. Причому такий віник чоловік повинен був зробити сам.

Для захисту від злих духів в день святкування 13 літнього весілля на ворота або вхідні двері вішали спеціальний вінок, сплетений з кропиви.

Велике значення приділяли нарядам і прикрасою. «Молода» і дочки обов’язково надягали мереживні сукні на весілля.

Якщо немає бажання або можливості вбиратися в мереживні вбрання, можна на звичайне плаття нанести мереживні символи у вигляді силуетів птахів, сонячних променів, які символізують сімейний затишок і домашнє вогнище.

Обов’язково жінки голову покривали мереживними хустками, які сьогодні можна замінити красивими пов’язками з мережива або бантом.

Чоловікам і хлопчикам в родині, що святкує своє мереживне річницю, діставалися оригінальні мереживні хусточки, а також комірці з мережив.

Такі комірці пов’язувала чоловікам хранителька домашнього вогнища.

Вважалося, що голова — найвразливіше місце у людини. І захистити її від нечисті в такий важливий день для сім’ї зможе саме мереживо.

Існують традиції, що стосуються і самого святкування весілля.

У день святкування 13 весілля подружжя висаджували біля свого будинку берізку. На стовбурі такого саджанця потрібно обов’язково пов’язати мереживну стрічку. Вона зможе вберегти сім’ю від поганих людей.

Молодята намагалися зробити все, щоб ще більше зблизитися. Для цього вони брали по нитці зі свого повсякденного одягу і пов’язували дружину на зап’ясті або палець.

Одяг повинен бути не новою, а повсякденному і давно ношеного.

Пригощали на весіллі не тільки гостей і запрошених, але і домовика. Для цього в кутку біля грубки клали мереживний хустку, на якій ставили блюдце з молоком і інші частування.

Де і з ким відзначати?

Чи то в силу забобони, чи то з приводу не круглої дати, але тринадцяту річницю весілля не прийнято відзначати з великою урочистістю і пафосом. Добре, якщо ця дата припадає на теплу пору року і у вас є великий вибір, де відсвяткувати її.

Запросіть в першу чергу близьких родичів з боку чоловіка і дружини і пару друзів, особливо тих, хто був свідком на весіллі. І ваш список гостей готовий. Можна надіслати їм запрошення на річницю весілля у вигляді старовинних листівок із зображенням конвалій або ажурних аркушів паперу. На мереживному весіллі не буває дрібниць, все повинно виглядати витончено і ніжно, трохи в стилі ретро.

Приглашения

Праздничный стол

Прекрасним місцем для проведення свята буде заміський будинок або дача, а може бути затишне кафе в стилі бохо або прованс. Якщо вам більше до душі провести цей день на природі, влаштуйте пікнік в англійському стилі, прихопивши з собою набір красивого посуду і келихи для вина або шампанського.

Що можна дарувати?

Оскільки мова йде про тринадцятої річниці шлюбу, то подарунки повинні бути такі ж особливі, як і дата. Слов’янські, деякі інші народи вважають це число зловісним, побоюються його. Саме тому будь-які події, пов’язані з ним, розглядаються пильно. Річниця весілля не повинна стати причиною страхів і переживань, але ті, хто вірить у все містичне, повинні провести деякі традиційні обряди.

Після можна порадувати свою другу половинку подарунками. До них відносять:

 • квіти конвалії, які є символом 13 річниці, а також несуть в будинок добру і позитивну енергетику;
 • мереживні вироби, які дружина може зробити самостійно або ж придбати (це серветки, скатертини, фіранки та інше);
 • постільна білизна, на якому буде орнамент або додані в’язані елементи;
 • хорошим подарунком як для чоловіка, так і для дружини стануть в’язані практичні вироби, необхідні кожному з подружжя;
 • для захисту сім’ї від злих духів, можна піднести оберіг або брелок, виконаний з берези або сосни.

Якщо хочеться порадувати одного з подружжя не тільки символічним, а ще й красивим подарунком, слід підібрати корабель, який буде зроблений з натурального соснового дерева, а вітрило пліток з ниток. Такий презент буде оберігати сім’ю і означати довге плавання по хвилях подружнього життя. У ній завжди буде панувати мир і спокій, а чоловік з дружиною будуть неодмінно разом хоч в штиль, хоч в шторм.

Коли мова йде про подарунок чоловікові, то тут варто добре подумати, щоб знайти такий предмет, який буде не тільки символічним, але ще й за потрібне коханій людині. Рукодільниця можна не переживати, вони завжди можуть порадувати улюбленого пов’язаної жилеткою, светром, кардиганом, в залежності від смаків чоловіка. Вельми приємним подарунком буде теплий халат або тапочки, якщо їх ще немає або вони вже порядком зносилися.

Займається бізнесом чоловікові можна презентувати гарний щоденник, який буде нагадувати про кохану дружину. Щоб даний подарунок мав відношення до 13 ювілею весілля, замість обгорткового паперу роблять мереживний футляр, в якому і дарують виріб. Вибрати те, чим можна порадувати чоловіка на свято нескладно, якщо дружина добре орієнтується в захоплення та інтереси другої половинки, важливо лише знайти спосіб додати елемент символіки.


Найбільш придатними подарунками для чоловіка стануть:

 • плетена накидка на крісло в авто з дерев’яних кульок або будь-якого іншого матеріалу, який буде до душі чоловікові;
 • риболовна сітка, якщо чоловік любить проводити вільний час на риболовлі;
 • жилетка з сітки з кишенями для чоловіка мисливця;
 • килимок для миші з мереживним малюнком, для чоловіка, що працює за комп’ютером.

Коли з подарунками для сильної статі визначилися, то варто поговорити про те, чим порадувати дружину, і що їй подарувати цікаве і незабутнє. Кожен чоловік, який любить свою дружину, прагне радувати її кожен день, а в свята тим більше. Не всі знають, як це можна зробити, особливо коли мова йде про настільки символічною датою. Якою б не здавалася складною завдання, на ділі все набагато простіше. Подарунки можуть бути різними.

 • Дарують букет, найкраще, якщо це будуть конвалії. Ювілей весілля, який припадає на весну, не може обійтися без квіткового сюрпризу, який оригінально оформляють. Крім стандартного букета, можна придумати цілу квіткову композицію, в квіти може бути поміщена листівка з найтеплішими словами для коханої дружини. Крім цього, можна зробити кошик, в якій будуть квіти і солодощі, що ще більше порадує даму.
 • Якщо чоловік хоче дотриматися традиції, але в той же час зробити коханій хороший подарунок, то відмінним варіантом буде придбання мереживного комплекту білизни. Варто звернути увагу на те, який стиль воліє жінка. Потрібно знати колір, вгадати з розміром, щоб подарунок підійшов і сидів на ній ідеально.
 • Практично кожна жінка не мислить твоє життя без яких би то не було прикрас. це кільця, сережки, браслети, підвіски та інші прикраси, які можуть стати чудовим варіантом для подарунка на річницю. Залежно від бюджету, смаків дружини і можливостей, варто підібрати саме ту прикрасу, яке точно сподобатися дружині. У разі великої кількості варіантів, варто віддати перевагу тим виробам, на яких є ажурні елементи, що символізують 13 річницю весілля.
 • Можна подарувати дружині мереживні рукавички. Якщо дружина любить такі аксесуари і носить їх часто, то такий подарунок вона не залишить без уваги, він її порадує. У них буде тепло і затишно.
Також читайте:  100 років весілля: як називається ця річниця спільного життя? Особливості червоного ювілею шлюбу

Не має значення, як багато коштів є на підбір подарунка для своєї другої половинки, потрібно хотіти здивувати її, порадувати і залишити слід в історії сім’ї в день тринадцятої річниці з дня весілля. Хороший подарунок обраний серцем і душею. Це подарунок, з яким пов’язані думки про другу половинку.

Главная страница

Привітання з річницею весілля 13 років (мереживне або конвалієве весілля)

Вітаючи подружжя з черговою річницею, можна бути оригінальним, не соромитися у виразах, бажаючи все, що побажали б собі.

Я вітаю вас з 13-ю річницею весілля! Вона називається «мереживною». Може тому, що життя закружляло вас у сімейних турботах, і ви не помітили, як підійшли до цієї дати. А можливо, як тонке мереживо – довго і ретельно – ви сплітали своє щастя. Чи важливе значення цього слова? Набагато важливіше – щоб ви і надалі жили так само дружно!

Pin by Наталя Шпирковська on МОЄ ХОБІ

Нехай ваше мереживне весілля принесе легкості в ваші сімейні відносини, нехай додасть до щирого кохання нові мереживні візерунки, які прикрасять ваше життя романтичними сплетіннями. Нехай цифра 13 стане для вас такою ж щасливою, як всі прожиті вами дати!

З давніх часів мереживами люди прикрашали свій одяг. Мереживниці довгі місяці і роки плетуть свої чудові вироби. Так само і тонкі, гармонійні відносини в сім’ї будуються роками. І чоловіки і жінки одягали мережива на себе, щоб виглядати красивими. Тому я хочу побажати вам: носіть мережива вашого спільного життя! Вони такі гарні!

Pin by Світлана Біда on Річниці вісілля

Вітаю від усієї душі з мереживним весіллям — з вашим чудовим 13-річчям спільності. Бажаю вам мереживного щастя і радості в душі, ніжності один до одного і нескінченного кохання, благополуччя в будинку і розуміння, високого достатку і «точного попадання» в поставлені цілі!

Вироби з мережива надзвичайно легкі та повітряні і приголомшливо красиві. Тому в мереживну річницю з дня реєстрації шлюбу, бажаємо вам щирої легкості та надзвичайної краси у відносинах! З вашим святом кохання та розуміння!

12 Річниця весілля ideas | річниця весілля, весілля, день весілля

Я щиро захоплююся вами! Я захоплююся вашою ніжністю по відношенню один до одного, коли дружина махає рукою вслід чоловіку, який йде на роботу, чи готує його улюблені страви, а чоловік постійно говорить дружині компліменти і дарує квіти. Бажаю вам і надалі залишатися настільки ж закоханими один в одного! Будьте щасливі!

Вітаю вас, любі, з 13-річчям вашого сімейного життя. Це весілля зветься мереживним, тому бажаю вам ажурного і красивого мережива вашого щастя, міцного переплетіння ниток блага і здоров’я, незвичайних візерунків удачі і радості у вашому домі!

13 років весілля - Мереживне весілля

Ви знову радуєте нас своїми шикарними відносинами: тринадцять років ви разом плетете вишукане мереживо сімейного життя! Бажаємо, щоб ваші сили примножувалися, а з ними – бажання і можливості! Нехай під руками у вас завжди будуть надійні інструменти для творчості: кохання та терпіння!

Мереживо – надзвичайно красивий, дивно ніжний, але досить тонкий виріб. Тому у день вашого мереживного весілля бажаємо вам краси та справжньої ніжності у стосунках. Ці компоненти щасливого сімейного життя збережуть ваш шлюб надійним, міцним, не зробивши його тонким і вразливим. Повного вам благополуччя!

Привітання із мережевим весіллям | Desserts, Icing, Food

Дійти до золотого і діамантового весілля – це рівнозначно підйому на Еверест, незважаючи на всі труднощі шляху і негоду. Однак не спокушайтеся, ви ще тільки на початку шляху. Але ви вже зуміли виробити нехай не повну, але близькість – духовну і фізичну. Ви встигли зробити найголовніше! Ви налагодили побут, розподілили обов’язки, організували спільне дозвілля і освоїли ази найголовнішої професії на світі – бути батьками. За ваше мереживне весілля! Будьте щасливі!

Вітаємо з мереживним весіллям! Нехай цифра 13 – кількість прожитих разом років – стане вашим талісманом, принесе тільки удачу. Ваша сім’я – це приклад взаєморозуміння і життєвого оптимізму. Бажаємо і надалі дивитися не тільки в одну сторону, але й один на одного – закоханим і ніжним поглядом!

Привітання з річницею весілля дружині від чоловіка своїми словами | ВІТАННЯ

З мереживним весіллям вас, любі! 13 років ви разом розплутували свій мотузочек ниток і виткали чудове мереживо з поцілунків і обіймів, лагідності і терпіння, розуміння і турботи, довіри і поваги. Ваш шлюб заснований на коханні, так нехай він буде довговічним і надійним, а життя плете вам візерунки з радісних і щасливих подій!

Нехай для когось це нещасливе число, нехай хтось його боїться і уникає, але для Вашої родини 13-та річниця подружнього життя — суцільне задоволення. Вітаємо вас з мереживним весіллям і бажаємо, щоб життя у вас було таким же ніжним, як мереживо, і цікавим, як його візерунки!

Любові та злагоди! Весільні листівки, картинки, привітання.

У день мереживного весілля хочеться побажати взаємної ніжності. Ви пройшли разом вельми солідний шлях, нехай і надалі дорога залишається рівною, осяяною, немов сонцем, Вашими посмішками. Нехай Ваші відносини стають ще витонченішими, а взаєморозуміння ще повнішим!

Коли настає весна, і земля прикрашається маленькими, але такими чарівними квіточками як конвалії, світ ніби надихається! І ніби оживає все чарівництво, яке спало взимку. Запах такий, що встояти просто неможливо! Зараз ви думаєте, причому тут конвалії до нашої річниці! А я до того, що тринадцята річниця весілля, в народі зветься конвалієвою! Саме тому, що починає відчуватися вся тремтливість один про одного, турбота. Двоє, які прожили в шлюбі тринадцять років, напевно, вже як ніхто інший, знають всі тонкощі своєї другої половинки! Надихайте один одного, радуйте і даруйте такі ж відчуття, як конвалії людям! З тринадцятою річницею весілля вас!

Привітання із олов'яним весіллям | 10 things

В красиве свято мереживного весілля хочеться від душі побажати Вашій чудовій і красивій парі радісних сплетінь подій, нових вражень, визнань і емоцій. Нехай супроводжує Ваш шлюб кохання, тепло сімейного вогнища і вміння бути вдячними один одному!

Одного разу мені довелося зіткнутися з однією людиною, яка говорила: «Кохати — це знаходити в щасті іншого своє власне щастя». Сказано дуже просто, коротка фраза, але змушує довго обдумувати її! На вашу тринадцяту річницю, я бажаю вам, не втратити, те щастя, яке ви знайшли один в одному! А берегти його, і примножувати новими вчинками! Бажаю вам у ваше мереживне весілля, жити так романтично, як в перший день після весілля. Адже проживши тринадцять років разом, розумієш, що у вас не два життя, а одне спільне! З річницею!

13 років весілля - Мереживне весілля

Вітаю з річницею весілля! І хоча 13 років вважається нещасливим числом, на вашому шлюбі це не відбилося! Проте саме тепер, через стільки років я вам бажаю терпіння, доброти, уваги по відношенню один до одного і повторення медового місяця!

Я, напевно, буду банальним, але скажу вам так! Справжнє кохання можна впізнати з того, наскільки від нього людина стає краще, а ще з того… Наскільки від нього на душі світлішає. А дивлячись на вас, без сумнівів можна сказати, що у вас щире і справжнє кохання! Яке пройшло через безліч перешкод, для того щоб зараз відзначати тринадцяту річницю вашого весілля! Мереживне весілля – це весілля, коли чоловік і дружина, роблять спільне життя м’яким і шикарним, як мереживо. Нехай ваше мереживне життя, не змусить вас засумніватися один в одному! Кохайте і пам’ятайте, що ви – це одне ціле! Зі святом!

Привітання на Мереживне весілля - 13 років

Ви стільки років разом, але й досі в ваших очах світиться кохання, і це чудово!
У річницю вашого весілля ми бажаємо вам розділяти навпіл і щасливі миті, і всі труднощі сімейного життя. Бажаємо завжди і в усьому підтримувати один одного, спільно долати перешкоди і досягати поставлених цілей. Бережіть, цінуйте, кохайте один одного і будьте щасливі разом! Бажаємо вам, щоб кохання і надалі висвітлювало ваш життєвий шлях, зігрівало ваші серця! Будьте щасливі!

Одного разу на дорозі зустрілися два чоловіка. Один вважався розумним, інший – дурнем. От дурень і каже: «Я хочу, щоб моя дружина була розумною, красивою, ніжною, вірною та господарською». «Господи, та хіба ти зумієш прогодувати стільки жінок?» — запитав інший. Я хочу випити за жінку, яка поєднує в собі всі ці якості, і за чоловіка, який зумів її знайти, щоб не витрачати гроші та увагу на п’ятьох. Даруйте один одному все, що маєте, і будьте щасливі за п’ятьох!

Весілля 13 років яка це річниця спільного життя і привітання.

Вітаю з мереживним весіллям, з 13-річним стажем сімейного життя! Бажаю, щоб життєвий верстат на неймовірному мереживі вашого щасливого життя малював щодня нові візерунки: ажурні лінії ніжності, яскраві спалахи кохання, тонкі вкраплення ласки і чарівні вигини пелюсток сімейної гармонії!

Ми дуже раді зустрічати разом з вами річницю вашого весілля! У вас попереду ще довгі роки кохання і щастя! Ми розуміємо, що подружнє життя не може бути без проблем і труднощів, але разом вам під силу подолати будь-які складнощі. Бажаємо вам менше турбот, більше радощів, величезного кохання і нескінченного щастя!

Вірші та привітання з річницею весілля | ВІТАННЯ

І щоб не говорили про це міфічне й дивне число тринадцять, для вас воно сьогодні, найсвітліше і найгарніше! Адже пройшло не багато не мало, тринадцять років з дня, коли ви, стоячи під вінцем, сказали спільному життю – так! Кажуть що тринадцять років, це мереживне весілля. Тоді я хочу побажати вам, щоб ваше життя було таким же шикарним як мереживо. Таким же ніжним і м’яким! І щоб ви захоплювалися один одним, приносячи в своє життя романтику і пригоди! Адже ви створені один для одного і що б не говорили люди, а тринадцять – це прекрасне число! З річницею вас!

Сьогодні ви святкуєте тринадцяту річницю вашого весілля. Нехай ця магічна дата буде для вас щасливою. Нехай життя ваше буде казковим, чарівним і повним приємних сюрпризів. Щоб всі чорні кішки, п’ятниці тринадцятого і розсипана сіль були тільки на щастя. А це мереживне весілля міцніше зв’яже ваші священні узи!

Мереживна весілля: що дарувати чоловікові, дружині, друзям | Своїми руками

Велика таємниця злиття двох кохаючих душ: кожен бере від іншої найкраще, але лише для того, щоб повернути цей дар, прикрашений коханням. Я пишаюся тим, що сьогодні в тринадцятий раз вітаю вас з вашим особистим і особливим днем, днем одруження ваших сердець. Вдень, коли ви наділи обручки і скріпили два своїх життя в одне, спільне. Я вам бажаю, щоб ваше спільне життя, приносило вам задоволення, щастя, радість! Адже ваша річниця називається конвалієвою, так нехай у вашій душі, розквітнуть конвалії! З тринадцятою річницею вас!

Кажуть, що 13 — нещасливе число. Але, якщо мова йде про річницю, то це прекрасна дата. Плювати на забобони, адже це означає, що ви разом вже дуже довго і ваш шлюб більш ніж вдалий. Вітаємо з тринадцятьма роками спільного життя!

З річницею весілля - вітання, листівки, картинки.

Бажаю вам добра і щастя, благополуччя і взаєморозуміння! Легко справляйтеся з виникаючими труднощами і радійте загальним успіхам! Бажаю більше разом відпочивати і бажано на кращих курортах, бажаю більше часу проводити вдвох, бажаю бути дуже-дуже щасливими!

Інколи ми думаємо, що чудеса далеко, а вони тут, поруч з нами. Ви тільки погляньте на мереживо: яка легкість, вишуканість, повітряність! Своєю витонченістю воно може посперечатися з фатою нареченої. Мереживо — це краща прикраса будь-якого вбрання. Мереживо в будинку створює затишок, теплоту, несе радість і чарівність, що передаються століттями з покоління в покоління. У нашій країні стало традицією ось так, усім разом, відзначати такі свята. І це чудово. Чим частіше ми збираємося разом, тим згуртованішими стають наші сім’ї, тим відданіше і вірніше друзі. І раз вам вже вдалося вберегти свою сім’ю протягом 13 років, отже, в цьому житті вам більше не страшні ніякі витівки бісів. Нехай у вашому домі завжди знайдеться місце мереживу, і нехай воно, як і раніше, оберігатиме вас від злих духів!

Ви разом подолали чимало труднощів, навчилися терпінню, взаємовиручці, зуміли знайти не один десяток компромісів – а все це запорука того, що ваша сім’я стає міцніше, гармонійніше і щасливіше. Ми бажаємо вам величезного кохання, ніжності, зростаючих доходів, безмежного оптимізму і бездоганного здоров’я! Миру і щастя вашому дому!

З днем весілля - Картинки, листівки, привітання. | Postcard, Art shop, Birthday

Приймайте вітання з річницею! Нехай час приносить тільки корисний досвід і приємні спогади, а ваші почуття залишаються такими ж яскравими і свіжими, як в день весілля!

Ніяка земна музика не може зрівнятися з биттям кохаючого серця. Серця, яке б’ється в такт із серцем своєї другої половинки. Яке прив’язане до нього невидимою, безперервною ниточкою, яка стає міцніше з кожним роком! Адже кохання — це взаємне перетворення закоханих, перетворення обох назустріч один одному. Коли ти змінюєшся, знаючи, що одна зі звичок не прийнятна твоєму обранцеві. А проживши разом вже тринадцять років, я з упевненістю можу сказати, що ви разом назавжди! Я не кажу що у вас ідеальні відносини, але ви робите все для того, щоб вони були такими, отже вам обом це потрібно. З річницею вас!

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев