11 лютого: кого вітати з Днем ангела та яке свято відзначають в Україні та світі?

news

11 лютого 2022 року свої іменини святкують володарі 6 імен: Ігнат, Герасим, Дмитро, Роман, Іван, Костянтин.

Не забудьте привітати винуватців свята з Днем ангела!

Ігнат

З латинської мови ім’я перекладається як “вогняний”. В дитинстві Ігнат небагатослівний хлопчик, який завжди впевнений в своїх силах. Має рішучий і вольовий характер. В дорослому віці стає справжнім лідером. Це мужній чоловік, який викликає щире захоплення. Цікаві факти про ім’я Ігнат: інколи його самолюбство може бути хворобливим.

Герасим

Має давньогрецьке походження і означає “шанований”. В дитинстві Герасим спокійний і врівноважений. Він ретельно ставиться до всіх шкільних завдань, добре вчиться. В дорослому віці стає добрим і чуйним. Цікаві факти про ім’я Герасим: його акуратність часто порівнюється зі справжнім педантизмом.

Дмитро

Це давньогрецьке ім’я, яке перекладається як “хлібороб”. В дитинстві Дмитро рухливий і дещо неслухняний. За ним потрібно уважно стежити, щоб він не потрапив у неприємності. В дорослому віці стає спокійним і врівноваженим, зовсім не схожий на того маленького хлопчика, яким ще недавно був. Цікаві факти про ім’я Дмитро: часто обирає роботу з можливістю постійного зростання.

Роман

Ім’я прийшло з Візантії і означає “римський”. В дитинстві Роман дуже допитливий і активно шукає відповіді на всі свої запитання. Дуже наполегливий і добре вчиться. В дорослому віці стає працьовитим, хоча свої плоди ця риса характеру приносить йому вже після 30 років. Цікаві факти про ім’я Роман: має палкий темперамент і любить мистецтво.

Іван

Це давньоіудейське ім’я, яке перекладається як “подарунок Бога”. В дитинстві Іван чуйний хлопчик, який любить всім допомагати. Дуже залежить від позитивної оцінки зі сторони батьків і інших дорослих. В дорослому віці стає добропорядним чоловіком, який не любить поспішати. Цікаві факти про ім’я Іван: працює частіше руками.

Костянтин

Має давньоримські корені і означає “постійний”. В дитинстві Костянтин доброзичливий і нерізкий хлопчик. З ним завжди приємно спілкуватися, а тому у нього багато друзів. В дорослому віці стає неординарною особистістю, з якою ніколи не буде нудно. Цікаві факти про ім’я Костянтин: має високу самооцінку, ніколи не зупиняється на досягнутому.

11 лютого святкують Міжнародний день жінок і дівчат у науці, Всесвітній день хворого, день заснування держави в Японії, день молоді у Камеруні та день податківця в Азербайджані. Сьогодні також стартує карнавал у Ніцці. А православна церква вшановує пам’ять святого Лаврентія.

 

0 Комментариев