10 новинок кіно, які не дозволять вам розслабитись до самого кінця

news

Багато книжок дозволяють уявити описувані події у всіх можливих барвах. Проте, коли літературний твір переносять на екран, ефект просто вражає.

Пропонуємо вашій увазі новинки кіно, які у жодному разі не можна пропустити.

1. Наслідки (2019)

Фільм, знятий за однойменним твором Рідлі Брука, розповідає про тяготи післявоєнних років у Німеччині. Головного героя, британського військового Льюїса Моргана, призначають тимчасовим мером Гамбурга, і тепер він змушений відновити місто, яке пережило розгром і безлад. Льюїс разом із дружиною, роль якої виконала Кіра Найтлі, поселяється у маєток. Подружжя ще не підозрює, що їм доведеться бути сусідами із колишніми ворогами – німецьким архітектором і його некерованою дочкою-підлітком.

  • Рейтинг IMDb – 6,3

2. Прорив (2019)

Драма заснована на автобіографії Джойс Сміт, що розповідає про чудесне зцілення її сина. Граючсь із друзями, 14-річний Джон провалився під лід. Опинившись у лікарні, він більше години не подавав ознак життя. Любляча мати, яку зіграла відома за серіалом «Це ми» Кріссі Метц, до останнього вірить, що хлопчик виживе.

  • Рейтинг IMDb – 5,8

3. Піраньї Неаполя (2019)

Творців картини, що увійшла до конкурсної програми Берлінського кінофестивалю, надихнув твір італійського письменника Роберто Савіано. Молодій людині на ім’я Нікола, так само як і його друзям, хочеться красивого життя. І це змушує незміцнілих молодиків встати на слизьку доріжку, зв’язавшись із кримінальним світом. Але наміри у героїв лише найкращі: всі вони хочуть завоювати повагу і любов.

  • Рейтинг IMDb – 6

4. Я все ще бачу тебе (2019)

Триллер, знятий за книгою Деніела Уотерса «Розбий моє серце 1 000 разів», розповідає про фантастичні події, що сталися на Землі після загадкового вибуху. Загиблі люди перетворилися на привидів, які не чують живих і не можуть з ними розмовляти. Вероніка, головна героїня фільму, вирішує розкрити таємницю незвичайних істот.

  • Рейтинг IMDb – 5,8

5. Кавалерія (2019)

Військова драма з Крісом Хемсвортом у головній ролі заснована на науковій книзі Дуга Стентона. Сюжет описує події після трагедії 11 вересня 2001 року в США. Американська армія направляє до Афганістану загін з антитерористичною місією. Там військові об’єднуються з Північним альянсом, щоб разом протистояти талібам.

  • Рейтинг IMDb – 6,6

6. Кролик Петрик (2018)

У цій сімейній картині, створеній за мотивами циклу творів Беатріс Поттер, гармонійно сплелися анімація і акторська гра. Дружна компанія кроликів бореться за сільськогосподарське угіддя, яке всіма силами намагається охороняти молодий фермер Томас. Але інтереси пухнастих гризунів цим не обмежуються: вони також прагнуть подружитися з художницею на ім’я Беа, яка живе по сусідству. Герої розуміють, що з кроликами марно боротися, – залишається тільки знайти з ними спільну мову.

  • Рейтинг IMDb – 6,6

7. Ваша ненависть (2018)

Екранізація однойменної книги Майка Гелпріна присвячена дівчині Старр з гетто, що буквально розривається між двома світами: кримінальним районом, в якому вона живе, і престижною школою, в якій навчається. Але справжні труднощі почнуться, коли поліція запідозрить друга Старр в торгівлі наркотиками. Події фільму багато в чому повторюють історію життя Тупака Шакура – аж до того, що один з героїв їздить на такій самій автівці, яка була у вбивці репера – чорному седані BMW 7-ї серії.

  • Рейтинг IMDb – 7,3

8. Тут була Брітт-Марі (2019)

Головна героїня кінострічки, знятої за романом Фредріка Бакмана, – ідеальна домогосподарка і перфекціоністка. Їй вдалося побудувати міцний шлюб: з чоловіком вони разом вже 40 років. Але ідилія руйнується, коли жінка дізнається про зраду. Вона вирішує розірвати стосунки і вирушає до маленького міста на пошуки роботи. На новому місці героїню чекає не тільки кар’єра, але і нове кохання.

  • Рейтинг IMDb – 4,9

9. Неймовірний світ очима   (2019)

Екранізація книги Гарту Стайна «Перегони на мокрому асфальті» розповідає про долю пса, який супроводжує на змаганнях свого господаря, гонщика на ім’я Денні. Оповідання ведеться від імені чотирилапого друга, який переживає разом з Денні всі злети і падіння. І це стосується не тільки гонок, але і життєвих колізій і любовних переживань.

10. Мій друг Зигмунд Фрейд (2018)

Фільм – екранізація роману «Табачник» австрійського письменника Роберта Сіталера. Скромний хлопець на ім’я Франц переїжджає з глибинки до Відня і влаштовується на роботу в тютюнову крамницю. Під впливом магії романтичного міста він вперше закохується: об’єктом його почуттів стає богемна танцівниця. Молодому чоловікові важко розібратися в собі, і він вирішує вдатися до допомоги фахівця. Так у Зигмунда Фрейда, якого зіграв Бруно Ганц, з’являється новий пацієнт.

  • Рейтинг IMDb – 6,5

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев