10 гривень від комісії для ЗСУ: розрахувавшись на Новій пошті ви підтримаєте Збройні сили України

news

Нова пошта запустила благодійну кампанію – 10 гривень від комісії з переказу при оплаті автосписанням чи онлайн будуть перераховуватися на спеціальний рахунок Нацбанку для Збройних сил України. Кампанія поширюється на всі відправки з післяплатою, що сплачені у мобільному додатку, на сайті та у бізнес-кабінеті Нової пошти, а також при оплатах автосписанням у відділеннях і при розрахунках з кур’єром*.

Ініціативу реалізує фінансова компанія НоваПей, що входить до групи компаній Нова пошта.

«Зараз всі українці включилися у допомогу нашій країні. Ми, як соціально відповідальна компанія, також долучаємося до цієї допомоги і хочемо збільшити кількість надходжень для наших військових. Сплачуйте післяплату автосписанням або онлайн і 10 гривень з кожного переказу будуть йти на спецрахунок ЗСУ», – коментує Андрій Кривошапко, СЕО НоваПей.

 

Як працює послуга автосписання:

  1. Необхідно прив’язати банківську картку до мобільного гаманця Masterpass у додатку Нової Пошти і вибрати її як основну для списань.
  2. Після огляду посилки повідомити про автосписання касиру (оператору).
  3. Оплата здійснюється автоматично з картки клієнта. Якщо сума від 500 грн, то потрібно назвати оператору код, що надійде на ваш номер телефону.

Masterpass – це платформа цифрових гаманців від Mastercard. Вона дозволяє користувачам безпечно зберігати дані платіжних карток різних банків і платіжних систем та швидко і зручно розраховуватися онлайн.

 

*Фінансові послуги надаються ТОВ «НоваПей», № 13102801, ФК № В0000149, ліцензія НБУ 11/1  від 17.10.2014 р.

0 Комментариев