1 січня 2022 року – хто відзначає день ангела у цей день? Яке свято сьогодні?

news

Сьогодні з Днем ангела слід вітати Григорія, Іллю, Тимофія і Аглаю.

У православ’ї іменини – це особливий день шанування святих і великомучеників з певними іменами. Тезки святих в день іменин святкують свій духовний день народження і звертаються з молитвою до свого покровителя. Серед віруючих батьків заведено давати імена дітям відповідно до церковного календаря. Ім’я дитині обирають зі списку іменин за день, коли народився малюк. Так у новонародженого з’явиться Ангел-хранитель, який захистить його від бід і нещасть.

Не забудьте привітати винуватців свята з Днем ангела! 

День ангела в січні 2022: кого та коли привітати з іменинами?

Крім того, 1 січня у світі відзначаються Новий рік, Всесвітній день миру, Міжнародний день похмілля, День випускання хлопавок на свободу, День Всесвітніх молитов про мир, День єдиної європейської валюти, Міжнародний день дхоті і топі, День суспільного надбання.

У США – День острова Елліс, День зобов’язань, День новорічного списку на безславність, День авторського права, День коктейлю “Кривава Мері”, День дарування яблук, День сім’ї, в Канаді – День запливу “полярних ведмедів”, на Кубі – День звільнення, Тріумф революції, в Болгарії – Васильєв день, в Судані – День Незалежності, в Литві – День прапора, в Тайвані – День заснування Китайської Республіки, в Камеруні – День Незалежності, в Словаччині – День утворення Словацької Республіки, в Чехії – День відновлення незалежної Чеської держави, на Гаїті – День Незалежності, в Британії – День “Першої ноги”, в Індії – День калпатару, в Італії – День Конституції, в Аргентині – Фестиваль чакарера.

0 Комментариев


Залишити коментар

*