1 грудня закінчується термін подачі підприємствами до ТЦК СП списків працівників призовного віку

news

Підприємства будь-якої форми власності та навчальні заклади, в яких здобувають освіту чоловіки віком понад 17 років, мають подати списки військовозобов’язаних чоловіків, які у них працюють чи навчаються відповідно до Територіальних Центрів комплектування. 

Про це адвокатка Марина Бекало розповіла для сайту TСН.ua

Згідно до правил військового обліку, які затверджені постановою Кабінету міністрів №1487, українські  підприємства будь-якої форми власності, щорічно до 1 грудня мають подавати списки призовників, військовозобов’язаних та резервістів до Територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки (ТЦК СП). 

Читайте також: Укрзалізниця запускає новий маршрут до Будапешта та Відня: потяг курсуватиме через Луцьк 

Ці списки мають подавати також:

  • Виконавчі органи сільських, селищних, міських рад, що ведуть облік призовників, військовозобов’язаних та резервістів, які проживають на території адміністративно-територіальної одиниці;
  • Державні органи, органи місцевого самоврядування, підприємства, установи та організації, які ведуть облік своїх працівників. Або якщо це заклад освіти, то своїх здобувачів освіти.

Подання списків здійснюється з метою звіряння даних списків персонального військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів з обліковими документами (даними) відповідних ТЦК СП, у яких вони перебувають на військовому обліку”, — пояснила Марина Бекало.

Читайте також: Різдво Христове та Щедрий вечір: Православний календар на грудень 2023 за новим стилем

0 Комментариев