1 червня – кого сьогодні вітати з Днем ангела та чим особливий цей день?

news

1 червня 2021 року у світі відзначаються Міжнародний день захисту дітей, Всесвітній день батьків, Всесвітній день молока, День народження «Супермена», День підтвердження новорічної обіцянки, Всесвітній день рифу, Всесвітній день обізнаності про нарцисичне насильство.

У Польщі – День без алкоголю, у США – День державності штату Кентуккі, День Оскара-буркуна, День державності штату Теннессі, День «Корабель не здавати», День вдячності рекрутерам охорони здоров’я, День сміливості, День прийому Геймліха, День «Одягніть сукню», День «Підкинь монетку», День «Скажи що-небудь приємне», День ходьби босоніж, День оливок, День торта з фундуком, День друга по листуванню, в Китаї – День дитини, у Камбоджі – День посадки дерев, у Монголії – День матері і дитини, у Беніні – Фестиваль дерев, у Канаді – День «Пухлої товстунки», у Кенії – День свободи, у Грузії – День пришестя Хрестительниці Грузії (Нінооба), в Японії – День зміни одягу, у Тунісі – День Конституції, у Вірменії – День пам’яті святої Гаяне, у Самоа – День незалежності, в Малайзії – День даяків, у Палау – День президента, в Мексиці – День військово-морського флоту, в Індонезії – День Панча Сила.

Церковний календар: червень 2021

Православна церква 1 червня вшановує пам’ять преподобного Іоанна Углицького. У народі день назвали Іван Довгий, або Ранні льони. За традицією цього дня печуть пироги і роздають їх. Повертатися додому із залишками пирогів не можна, потрібно віддати птахам, самому їсти теж не слід.

Фото з відкритих джерел

За старих часів 1 червня проводили спеціальні обряди для того, щоб уберегти врожай від пристріту сусідів, вітру, посухи та пустоколосиці. Для цього люди виходили в поле на світанку і читали змови проти вітру.

Крім того, в цей день найкраще садити огірки, щоб був хороший урожай.

Магнітні бурі в червні 2021: коли метеозалежним варто бути уважними до свого самопочуття

Народні прикмети
якщо в цей день іде дощ, то весь місяць буде сухим.
якщо квіти сильно пахнуть або півні голосно кукурікають – то це до опадів.
якщо в цей час сильна роса – то буде хороший урожай.
якщо вранці виникає туман, то буде багато грибів.

Календар стрижок волосся: червень 2021

Що не можна робити
Якщо в перший день літа піде дощ, потрібно обов’язково під ним прогулятися. Тоді попереду вас чекають три вдалих місяці.
Не варто одягати несвіжий одяг. Якщо є можливість, купіть що-небудь нове. Це приверне до вас фінанси. Якщо кошти не дозволяють, просто візьміть щось тільки що випране. Тоді вас чекає стабільність.
Не можна в цей день сумувати і піддаватися депресії, інакше всі три місяці літа будуть лити дощі.
1 червня не можна зрізати квіти і підрізати дерева.

Вихідні та святкові дні у червні 2021: скільки відпочиватимемо та що святкуватимемо в перший місяць літа

Іменини 1 червня святкують Анастасія, Андрій, Олександр, Антон, Василь, Віктор, Григорій, Іполит, Корній, Максим, Матвій, Митрофан, Михайло, Микола, Онуфрій, Павло, Дмитро, Іван, Сергій, Ігнатій. Не забудьте привітати винуватців свята з Днем ангела!

0 Комментариев