1 червня – День захисту дітей: добірка чудових мультфільмів українською мовою

news

1 червня – це не тільки перший день літа, а й День захисту дітей

День захисту дітей – міжнародне свято, яке було створене з метою нагадати нам, що діти – це самостійні особистості зі своїми страхами і проблемами. Всі діти потребують підтримки та захисту від дорослих.

Незважаючи на війну росії з Україною, у дітей має бути дитинство. Саме зараз, у такий складний час необхідно відволікатися, особливо дітям. І хо гучного святкування не буде, ви можете провести час з дитиною. Для прикладу, приготувати щось смачненьке і подивитися гарний мультфільм

Добірка красивих мультків українською мовою

“Лісова пісня” – це справжній шедевр, створений за мотивами культового твору Лесі Українки.

Цей мультфільм змусить вас з головою зануритися у феєрію любові, української автентичності, давніх міфів, містики і надприродної краси.

“Микита-кожум’яка”

Маленький Микита, син відомого богатиря Кожум’яки, вирішив, що теж може здолати дракона, як це колись зробив його батько. Незважаючи на заборони батька, Микита знаходить спосіб вплутатися в пригоду, і тепер тільки від його хоробрості залежить, подужає він дракона і чи повернеться з чарівного світу додому.

“Викрадена принцеса: Руслан і Людмила”

Ця дивовижна історія відбулась у чарівному місті Києві – за часів відважних воїнів, прекрасних принцес і могутніх чаклунів. Мандрівний артист Руслан, який мріє стати лицарем, зустрів прекрасну Мілу і закохався в неї, навіть не підозрюючи, що дівчина – донька київського князя. Але щастю закоханих не судилося тривати вічно: злий чаклун Чорномор з’явився в магічному вихорі і на очах Руслана викрав кохану, прагнучи перетворити силу її кохання на власну чаклунську могутність. Не роздумуючи, Руслан рушив у погоню за вкраденою принцесою, щоб, здолавши всі перешкоди та небезпеки на своєму шляху, довести, що справжня любов – сильніша за магію.

“Клара і чарівний дракон”

Український анімаційний фільм, що вийшов у міжнародний прокат. Зворушлива історія про дівчинку Клару, яка намагається разом зі своїми друзями врятувати чарівного Дракона з надприродними здібностями, залишить після себе позитивні емоції. Обов’язково подивіться і залишитеся задоволеними.

0 Комментариев