1 червня: чим особливий цей день та що святкують в Україні та світі

news

Сьогодні, 1 червня, відзначають Міжнародний день захисту дітей, , в Канаді і Самоа святкують День Незалежності, на Багамах – День праці, в Кенії – День Свободи, у Тунісі – День Конституції.

За народним календарем сьогодні православна церква вшановує трьох пресвітерів АкакіяМенандра та Полієна. Цей день в церковному календарі відзначений пам’яттю благословенного князя Івана Углицького, Вологодського, відомого як син князя Андрія Васильовича і онука Василя Темного.

Сьогодні за церковним календарем День святого Івана Углицького. У народі його прозвали Іваном Довгим. Так його називали за те, що у цей день не можна лінуватися, а то грошей не буде. А тому люди в цей день працюють від світанку до заходу. Прикмети на 1 червня допоможуть притягти до себе гроші, щоб все літо було багатим.

Перший день літа — благодатна пора. Початок сезону завжди знаменуються підвищеною енергетичною активністю. Наші предки не упускали можливості цим скористатися. А тому є багато звичаєм, пов’язаних з цим днем. У і у них всіх одна мета — притягти багатство і гроші у життя людини. Зробити це не так вже складно.

Найголовніше 1 червня — це посіяти пшеницю. Пшениця завжди була символом багатства і процвітання. У цієї рослини сильна енергетика, яка приносить збагачення. Тому в цей день треба обов’язково посадити пшеницю, якщо людина хоче, щоб до нього гроші липли все літо.

Раніше це було не проблемою — люди працювали на полях, де сіяли пшеницю. Зараз такої практики немає. Але можна посадити пшеницю в домашніх умовах в горщику. Головне, здійснити посадку саме сьогодні. А якщо пшениця виросте, то поки що вона стоїть на вікні, і поки гроші буде притягувати, як магнітом.

Також сьогодні потрібно цілий день працювати. Прикмети на 1 червня кажуть, що той, хто лінується і відпочиває, той все літо буде «травою кормом» перебиватися. А тому потрібно займатися якою-небудь роботою, наприклад, домашній. Тоді літо буде багатим.

Народні прикмети на 1 червня
  • Якщо людина народилася 1 червня, то вона буде любити дім і родину, відрізнятиметься консервативністю.
  • На Івана Довгого потрібно огірки сіяти – тоді вони вродять і дадуть багатий урожай.
  • Перші дні червня дощові – літо буде посушливим, без великої кількості опадів. Прохолодна погода – прикмета до того, що ще 40 днів тепла не варто чекати.
  • Перші два дні червня йде дощ – весь місяць сухим буде.
  • Ворони сидять 1 червня, повернули  дзьоби в один бік – прикмета того, що сильний вітер буде найближчим часом.

Також 1 червня відзначається Всесвітній день батьків. Це більш молоде свято, що з’явилося в 2012 році, проте воно безпосередньо пов’язане з Днем дітей, адже пропагує цінності нормальної і здорової сім’ї.

Ще одне цікавий свято, що припадає на 1 червня – це Всесвітній день молока, метою якого є популяризація молочних продуктів серед людей.

Привіт, літо!!! - 7 Червня 2019 - Блог - Шкільний сайт Ірпінського ...

Самий екстремальний і мальовничий період часу. Як правило, календарне літо трапляється рівно через дев’ять місяців після 31 серпня і завжди наштовхує на одні і ті ж самі думки: Як провести літо? Де його провести? З ким?

Природа, як людина, буквально виношує кожен раз свій, абсолютно унікальний період. І приходить літо. Воно очікуване, проте приходить кожен раз по-різному.

Астрономічне літо, наприклад, це проміжок часу між літнім сонцестоянням і осіннім рівноденням. У нашої Північної півкулі воно триває приблизно 93 з половиною доби. Південна півкуля трохи відстає, і цей період триває на 4 дні менше. За цей час потрібно встигнути так багато!

Для прекрасної статі початок сезону літа, це зачастую скінчення стомлюючої естафети щодо форматування своєї фігури для літніх нарядів і купальників. Не варто забувати, що перший купальний костюм був створений для жінок десь на початку 19 століття. До цього моменту мало хто замислювався над цим.

Найпопулярніше заняття влітку – відпочинок. Далеко не у всіх вдається відпочити саме влітку, до того ж деякі люди цілком обґрунтовано вважають за краще інші пори року для відпочинку. Літо самий простий і зрозумілий період часу, дозволяє наблизиться до найбільш природнього середовища існування для людини, відчути повноту життя і нехай вимушена робота не буде цьому на заваді.

Вітаємо з початком літа!

1 червня – Міжнародний день захисту дітей

День захисту дітей – одне з найстаріших міжнародних свят.

Сім’я і дитина – це споконвічні цінності, які сповідує український народ, будуючи свою державність та розвиваючи власну культуру.

Турбота про дітей, усвідомлення пріоритетності їх інтересів над інтересами дорослих мають стати філософією нашого життя.

Бажаємо миру і злагоди кожній дитині, кожній родині, усій Україні! Наснаги і мудрості батькам, педагогам, дорослим, серця яких сповнені любові до дітей.

У кого іменини 25 квітня?. День Ангела. Свята і традиції. Проекти ...

 1 червня іменини відзначають власники таких імен: Анастасія, Андрій, Олександр, Антон, Василь, Віктор, Григорій, Іполит, Максим, Матвій, Митрофан, Михайло, Микола, Онуфрій, Павло, Дмитро, Іван, Сергій, Ігнат. Не забудьте привітати винуватців свята з Днем ангела!

0 Комментариев