В одній з об’єднаних громад Волині проведуть Форум для бізнесу

news

У середу, 26 липня, в Голобській об’єднаній громаді відбудеться чи не вперше грандіозна подія – Форум для бізнесу «Об’єднання зусиль на шляху до сталого економічного розвитку Голобської громади». Захід має на меті підняти питання економічного потенціалу Голобської громади, ситуації у розвитку бізнесу та майбутнього її життя.

Форум торкатиметься основних тем:

  • Забезпечення сталого економічного розвитку – пріоритет Голобської громади. Окреслення початкових економічних можливостей громади.
  • Розвиток сільських домогосподарств, як фактор соціально-економічного розвитку громади та самозайнятості населення на селі.
  • Можливі інструменти залучення фінансових ресурсів для розвитку бізнесу.

Запрошеним гостем на форумі буде директор Національної асоціації сільськогосподарських дорадчих служб України (м. Київ) Юрій Бакун та Андрій Галяс – директор проекту “Розвиток полуничних кооперативів” (м. Львів).
Захід відбуватиметься з 10:00 до 13:30.
Місце проведення: зал засідань Голобської селищної ради.
До участі в форумі запрошуємо усіх зацікавлених у розвитку економічно-бізнесового потенціалу Голобської об’єднаної громади, а також представників ЗМІ.
Контактна особа: Ірина Гайдучик, 095-64-54-655.
Захід відбувається в межах реалізації проекту «Сприяння реалізації Стратегії розвитку Голобської громади із використанням інструментів громадської участі», що реалізується Волинським Інститутом Права за підтримки програмної ініціативи «Демократична практика» Міжнародного фонду «Відродження».

 

0 Комментариев