Скільки у Луцьку коштує новорічна красуня?

news

До Нового року лишилось декілька днів. Уже декілька днів, як вулиці міста наповнились продавцями, які пропонують покупцям ялинки та сосни на різний смак та ціни. Інформаційний портал «Волинь.info» поцікавився, скільки потрібно витратити грошей на живу ялинку чи сосну.

Вічнозелених красунь продають у всіх районах міста: найбільший вибір поблизу «людних» місць – РАЦСу, “Там-Тама”, ринків тощо. Весь товар має чіпи, отож нелегалів на «хвойному» ринку немає. При потребі продавці показують необхідні документи.

«Продавати незаконно зрубані дерева собі ж гірше», – наголошує продавець.

IMG_1711

IMG_1702

Ціни на «вічнозелених» різні – залежно від висоти та пишності. Найдешевша ялинка, а відповідно і найменша, виготовлена вручну із маленьких гілочок, коштує 30–50 грн. Новорічну красуню можна придбати від 50 грн. За найдорожчу ялинку та й найвищу відповідно, яку ми знайшли, просять 400 грн. Загалом, скільки продавців, стільки і цін різних: одні називають від 50 до 120 грн, інші – 70 – 400 грн. Важко назвати однозначну ціну, оскільки кожна вічнозелена красуня різної висоти та пишності. Окрім ялинок ми знайшли і віночки з хвої, які коштують 30 грн.

Продавців багато – покупців не дуже. «Ялинкарі» нарікають, що торг цього року йде не дуже. Дехто переконаний, що це просто потрібно менше зловживати алкоголем:

«70 гривень на горілку є, а на ялинку немає», – нарікає один із продавців».

Інший переконаний, що це просто винна погода, адже немає снігу, то і немає новорічного настрою:

«Не відчувається свята, тому і ялинки менше купують», – переконаний хлопець.

IMG_1698 IMG_1700 IMG_1701 IMG_1704 IMG_1705 IMG_1707 IMG_1708 IMG_1709 IMG_1710

 

1 Комментарий