“Добротворчість лучанок” – благодійний майстер-клас з виготовлення картини-оберегу пройде в Палаці культури на підтримку Катрусі Ребрини

news

Приємно, що людей, готових творити добро і допомагати іншим, насправді дуже багато!

Палац культури міста Луцька

Реєструйтеся та допоможіть добротворчістю 3-річній Катрусі Ребрині, в якої лікарі виявили страшний діагноз – новотвір правої нирки, нефробластома.

Ви зможете придбати унікальну картину у старовинній українській техніці, що несе символічне значення добра, здоров’я та достатку з 18 лютого по 7 березня на виставці творчих робіт “Добротворчість лучанок”.

Витинанки будуть експонуватися впродовж двох тижнів у мистецькому салоні «Артист».

На офіційній сторінці Палацу культури міста Луцька у мережі фейсбук відбуватиметься відкритий аукціон робіт.

7 березня відбудеться зустріч з майстринями, які вкладали у свою роботу всю свою любов у виготовлення витинанок на підтримку Катрусі Ребрини.

Всі кошти йтимуть на лікування дівчинки, а у вас залишиться чудове нагадування про ваше благодійство!

Про Катрусю Ребрину ми вже писали неодноразово. У січні 2020 року дівчинка пройшла обстеження у Волинській обласній дитячій клінічній лікарні (ВОДТМО). У медзаклад дівчинка потрапила зі скаргами на збільшення розмірів живота. Попередній діагноз – нейробластома, новоутвір правої нирки.

У Луцьку зібралася група небайдуших людей, які організовували ярмарки, майстер-класи, вечірки, продавали витвори луцьких майстринь та смаколики кондитерок як на заходах, так і онлайн, вкладали усі свою сили, енергію, бажання допомогти. Усі ці люди шукали способи, завдяки яким змогли залучити благодійників до збору коштів на лікування.

На даний час, дякуючи старанням волонтерів, Катя розпочала лікування, адже назбирали необхідну початкову суму. Лікування розпочали в Луцьку, адже отримали з Києва уточнення до діагнозу – нефробластома. Далі дівчинку чекає тривалий курс на одужання.

Мама Катрусі щиро і безмежно вдячна кожному, хто долучився до допомоги. Слова подяки звучать і від групи волонтерів на адресу і керівництва Палацу Культури міста Луцька, і ДЮСШ Колос, і кожної майстрині, кожного мецената, кожної пересічної людини, усіх, хто долучився до доброї справи.

 

#Добротворчість #запусти_добро_у_всесвіт #katja_zdorova

 

 

0 Комментариев