81 серпня: у Луцьку поговорять про один літній день

news

20 жовтня 2019 року о 18:00 у Луцьку відбудеться презентація збірки малої прози «Один літній день» від літтусівки друзів «Екзистенц_і_я». 

Захід буде проведено у Молодіжному центрі Волині за адресою Градний узвіз, 5/2.

Збірка «Один літній день» об’єднала 14 авторів, які вирішили «вихопити» із буття один день і показати: він теж важливий, попри весь поспіх опинитися в омріяному далекому майбутньому чи настирливу звичку порпатися у минулому.

“Екзистенц_і_я. Літтусівка друзів” як спільнота виникла експромтом — коли захотілося поділитися своїми віршами і не тільки із кимось, і коли з’ясувала, що насправді я така не одна.

Вперше ми зібралися на початку 2018 року і відтоді більшим чи меншим товариством зустрічаємося у цілковито неформальній атмосфері на «квартирники» чи просто посиденьки на природі, і читаємо одне одному свої твори, багато сміємося, іноді робимо якісь вправи з письма.

Ідея збірки малої прози «Один літній день» прийшла нізвідки якогось травневого вечора і захопила наскільки, що мені вдалося запалити нею ще кількох друзів. Так наше літо минуло під егідою спільнотворчості.

Ми спробували закарбувати літо 2019-го у наших творах — з усіма його емоціями, станами, пригодами, філософськими роздумами та навіть кумедними ситуаціями» — зазначає, Любов Єремічева, авторка проекту, засновниця спільноти «#Екзистенц_і_я. Літтусівка друзів».

У Луцьку книгу запрезентують: літературна редакторка та авторка Любов Базь, автор та дизайнер Віталій Ніщименко, редакторка та авторка Лариса Дубас.

Подія у фейсбуці: https://www.facebook.com/events/835944060133631/

Сторінка проекту «Екзистенц_і_я»: https://www.facebook.com/exist.literature/

0 Комментариев