Знеструмленний Крим: Що не працює на півострові

news

Повідомляє gazeta.ua

Ввечері 21 листопада поблизу селища Чаплинка Херсонської області чотири опори ліній електропередачі були підірвані невідомими. У результаті виявився знеструмлений Крим і деякі населені пункти Херсонської області.

Достеменно не відомо, хто здійснював підрив, проте на цій території перебували учасники блокади Криму.

На певний час без електропостачання опинилися близько 1,9 мільйона чоловік на півострові. Пізніше так звана кримська влада почала підключати резервні електроджерела. В більшості великих містах півострова було частково відновлено електропостачання.

– Вранці “влада” Криму повідомила, що через дефіцит електрики кримчан чекають віяльні відключення світла і води. Оголошенно режим надзвичайної ситуації.

– У Сімферополі місцеві чиновники заявили, що максимальний часовий проміжок, протягом якого жителі будуть позбавлені електроенергії може скласти до дев’яти годин на добу.

– З понеділка 23 листопада через надзвичайну ситуацію в Криму припиняють працювати дитячі садки.

– Пізніше “глава Криму” Сергій Аксьонов оголосив 23 листопада на півострові вихідним днем.

– В окремих районах Криму немає телефонного зв’язку. При цьому, за словами місцевих, інтернет працює в звичайному режимі.

– За інформацією місцевої “влади”, всі соціальні заклади Криму, у тому числі лікарні та пологові будинки, перейшли на автономні джерела енергозабезпечення.

– В Севастополі через відсутність генераторів по всьому місту немає опалення, повністю скасовано тролейбусне сполучення.

– Електроенергія в Севастополі буде відключатися “на три години через три”, заявляє місцева “влада”.

– На півострові відключили вуличне освітлення. Не включатимуть до нормалізації ситуації з електропостачанням Криму.

– В Сімферополі не будуть сьогодні працювати розважальні установи, електричні рекламні вивіски відключені.

– Станом на 13:00 у Криму та Севастополі без світла залишаються 1,641 мільйона чоловік, відключено майже 500 соціально-значущих об’єктів, повідомляє Міненерго Росії.

– Як пишуть місцеві ЗМІ, посилаючись на слова мешканців півострова, на автозаправках, де є електроенергія, скупчилися величезні черги, половина мережевих супермаркетів закриті, в магазинах техніки кримчани скуповують бензинові генератори, ліхтарі і свічки.

0 Комментариев