Жителька Ратнівської громади відзначила 93-й день народження
У селі Краска Ратнівської громади привітали з днем народження місцеву жительку Дарію Шпак. 29 червня жінці виповнилося 93 роки.
З нагоди поважного ювілею довгожительку відвідали представники місцевої влади та побажали їй міцного здоров’я, родинного затишку і ще багато щасливих років життя.
Все життя присвятила роботі на залізниці
Як повідомили на офіційному сайті Ратнівської громади, трудова діяльність Дарії Кузьмівни була пов’язана із залізницею. Саме там вона пропрацювала до виходу на заслужений відпочинок.
Нині іменинниця проживає разом зі своєю племінницею, яка допомагає їй у повсякденному житті.
Привітання від громади
Від імені Ратнівського селищного голови Віталія Бірука та жителів громади Дарію Кузьмівну привітав заступник селищного голови Сергій Ковч.
Під час зустрічі він висловив слова вдячності за багаторічну сумлінну працю, життєву мудрість, людяність та доброту, а також побажав ювілярці міцного здоров’я, душевного спокою, добробуту, родинного тепла й ще багато світлих і радісних днів у колі близьких людей.
У громадах Волині вже стало доброю традицією вітати жителів, які досягають поважного віку. Такі зустрічі є нагодою висловити вдячність людям, які своєю багаторічною працею зробили внесок у розвиток рідного краю та залишаються прикладом життєвої стійкості для молодших поколінь.
Автор статті: Сергій Шагоферов
