Збірна України перед Євро зіграє з Кіпром, Румунією і, можливо, Португалією

news

Повідомляє gazeta.ua

Національні збірні, що потрапили на Євро-2016, до кінця року повинні визначитися з тренувальними базами, на яких працюватимуть під час турніру у Франції. Як повідомляє видання AS, всім 24 командам французька сторона запропонувала на вибір 66 баз, і деякі вже вибрали місце розташування.

Однією з найбільш ізольованих збірних стане іспанська. Команда Вісенте дель Боске зупинила свій вибір на курорті Іль-де-Ре, що знаходиться на невеликому острові (з’єднаному з континентом мостом) в 200 кілометрах від Бордо. Франція працюватиме на своїй звичній базі в Клерфонтені, а Англія, Австрія, Польща і Португалія розмістяться недалеко від Парижа.

У Бордо базуватиметься Бельгія, в Евіані – Німеччина, а збірні Швейцарії та Італії розіб’ють тренувальні табори неподалік від Монпельє.

“З місцем базування нашої команди під час Євро-2016 ми ще не визначилися, адже тільки пройшли Словенію, – розповів генеральний директор компанії “Україна Футбол Інтернешнл” Олег Шкреба. – Але вже наступного тижня представники вітчизняної федерації летять до Франції, де вивчать шість можливих варіантів. Проаналізуємо всі “за” і “проти”, після чого і зробимо вибір, ясна річ, з урахуванням побажань тренерського штабу збірної.

Що стосується підготовки української команди до чемпіонату Європи, то 24 березня в рідних стінах ми зіграємо зі збірною Кіпру, а 28-го, також вдома, – з румунами. З’явився у нас варіант і гостьового спарингу з командою Португалії 21 березня.

Але оскільки, відповідно до рекомендацій УЄФА, протягом одного тижня збірна може провести тільки два поєдинки, будемо думати”.

Додамо, що жеребкування Євро-2016 пройде 12 грудня.

0 Комментариев