За вихідні на Волині трапилося дев’ять пожеж

news

У період з 28 по 29 жовтня в області трапилося 9 пожеж під час однієї з яких загинула людина. Зокрема загорання зафіксовані у Луцькому, Іваничівському, Ковельському та Камінь-Каширському районах, найчастішими причинами яких стали людська недбалість – 5 випадків, замикання електропроводки – 2, несправність пічного опалення -1.

Про це повідомляє УДСНС України у Волинській області.

Зокрема 28 жовтня о 04: 08 надійшло повідомлення, що в селі Литовеж  Іваничівського району на території дачного масиву «Прикордонник» в дерев’яному дачному  будинку трапилася пожежа. На місце події о 04:33 прибули працівники 18-ї державної пожежно-рятувальної частини селища Іваничі, які  о 04:58 ліквідували полум’я. На жаль, на місці пожежі виявлено рештки тіла людини –  особа встановлюється.

Ймовірна причина пожежі – встановлюється.

О 07:50 у селі Воля Любитівська Ковельського району зайнявся вогнем дерев’яний  житловий будинок. За 15 хвилини на допомогу прибули працівники 4-ї державної пожежно-рятувальної частини міста Ковеля, які загасили вогонь.

Ймовірна причина пожежі – порушення правил експлуатації пічного опалення.

Також о 13:02 до служби порятунку надійшло повідомлення, що у місті Ковелі, у 3-х поверховому будинку горить однокімнатна  квартира. На місце події у складі трьох відділень прибули працівники 4-ї державної пожежно-рятувальної частини, які за 11 хвилин приборкали вогонь.

Ймовірна причина пожежі – коротке замикання електромереж.

Рятувальники УДСНС України у Волинській області ще раз закликають населення: щоб лихо не прийшло до Вашої оселі, слідкуйте за протипожежним станом приладів опалення, електрообігрівачів, дотримуйтеся правил безпеки під час користування ними.

 

Автор статті: Iryna Hupalo

0 Комментариев